آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هاخراسان شمالی کد مطلب: 98654     
در خراسان شمالی؛

5 جودوکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس هیئت جودوی خراسان شمالی گفت: پنج جودوکار استان به اردوی تیم ملی اعزامی به رقابت های آسیایی دعوت شدند.
۱۳۹۱ سه شنبه ۳ مرداد ساعت 13:40

به گزارش خبرگزاری برنا از خراسان شمالی، کوروش خسرویار اظهار داشت: با پایان یافتن رقابت‌های جودوی قهرمانی جوانان و نوجوانان کشور پنج جودوکار خراسان شمالی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی تصریح کرد: بر این اساس پس از پایان رقابت‌های قهرمانی نوجوانان کشور در اردبیل، علی محمدی بریمانلو جودوکار وزن 46 کیلوگرم استان و حامد رشیدی جودوکار وزن 81 کیلوگرم به اردوی تیم ملی جودوی نوجوانان کشور دعوت شدند.

خسرویار افزود: در رقابت‌های رده سنی جوانان نیز که به میزبانی بجنورد برگزار شد محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن 60 کیلوگرم، سعید محمدی بریمانلو در وزن 73 کیلوگرم و حسین شاهپسندی در وزن 100 کیلوگرم از خراسان شمالی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی با بیان اینکه در این اردو، نفرات اول تا سوم اوزان مختلف در رقابت‌های قهرمانی جوانان و نوجوانان کشور دعوت شده‌اند، اظهار داشت: اردوی دو هفته‌ای تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان از سه شنبه آغاز شده و در پایان این اردو در هر وزن تنها دو نفر در تیم ملی باقی مانده و یک نفر نیز با تصمیم کادر فنی از تیم ملی کنار گذاشته می‌شود.
 
این مسئول خاطر نشان کرد: اردوی آمادگی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان جودو پس از غربال نهایی تا مهر ماه به صورت مداوم دایر بوده و ملی پوشان در رده سنی جوانان زیر نظر عطا عباس نژاد و در رده سنی نوجوانان نیز زیر نظر احمد کاظمی تمرینات خود را ادامه می دهند.

رئیس هیات جودوی استان در خاتمه یادآور شد: رقابت‌های قهرمانی جودوی نوجوانان و جوانان آسیا چهار مهر ماه سال‌جاری به میزبانی چین تایپه( تایوان) برگزار می‌شود.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+