آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرورزشیکشتی و وزنه برداری کد مطلب: 92000     
رأی كمیته انضباطی عادلانه بود

عارف ربطی: وزارت ورزش و جوانان حامی کشتی است

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
دبیر فدراسیون کشتی گفت: حمایت‌های خوب وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از كشتی، در کنار همدلی تمامی جامعه كشتی می‌تواند به موفقیت ورزش اول كشور در المپیک ختم شود.
۱۳۹۰ شنبه ۱۰ دی ساعت 13:36
به گزارش سرویس ورزشی برنا، عارف ربطی دبیر فدراسیون كشتی اظهار داشت: رابطه فدراسیون كشتی با فیلا یك رابطه مناسب و دو سویه است و با حضور مهدی خالدی كه از افراد شناخته شده در كشتی جهان است، این روابط پیشرفت بهتری خواهد داشت.

وی در مورد تغییرات در برخی از هیأت‌های كشتی اظهار داشت: برخی هیأت‌ها فاقد رئیس و یا حتی سرپرست بودند و ما با توجه به حضور خطیب بعنوان سرپرست فدراسیون در حال سر و سامان دادن به وضعیت این هیأت‌ها هستیم و موضوع هیأت‌ها یك برنامه اجرایی مختص فدراسیون و خود هیأت‌های استانی است كه طبق مقررات و مشاركت شكل می‌گیرد.

ربطی در مورد برخی اعتراض‌ها به رأی كمیته انضباطی تصریح كرد: نمایندگان تیم نفت در جلسه كمیته انضباطی فدراسیون كشتی حضور داشتند و با توجه به اینكه در این جلسه مشخص شد كشتی‌گیران تیم نفت تهران سالن كشتی را ترك كرده‌اند نتیجه تغییر نكرد و به این دلیل داوران محروم شدند كه قضاوت آن‌ها اشكال داشت.
 
وی در پایان با اشاره به اینكه كشتی در سال المپیك قرار دارد، خاطرنشان كرد: اختصاص خانه كشتی شماره 2 به تیم‌های پایه توسط وزارت ورزش و جوانان و حمایت‌های خوب این وزارتخانه و كمیته ملی المپیك از كشتی، در کنار همدلی تمامی جامعه كشتی می‌تواند به موفقیت ورزش اول كشور در این رویداد مهم بیانجامد.


اخبار مرتبط با این خبر

دبیر فدراسیون کشتی: مارتینتی به ایران بیاید، مشکل علی‌اکبری و قربانی را حل می‌کنیم (۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان)
ربطی هنوز هم محرومیت فرنگی‌کاران دوپینگی را تایید نمی‌کند! (۱۳۹۰ جمعه ۲۹ مهر)
دبیر فدراسیون کشتی: اگر یزدانی‌خرم نبود، خاطیان مشهد را مادام‌العمر محروم می‌کردم (۱۳۹۰ یکشنبه ۱۷ مهر)نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

Google+