آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هافارس کد مطلب: 63292     

استخر انقلاب شیراز بازگشایی شد

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
استخر انقلاب شیراز پس از چهار ماه به روی علاقه مندان به ورزش شنا بازگشایی شد.
۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تیر ساعت 16:15

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، به نقل از تربیت بدنی فارس، مراسم بازگشایی استخر انقلاب شیراز با حضور سرپرست اداره کل و دیگر مسئولین تربیت بدنی فارس و هیأت شنا برگزار شد.

تورج موید، سرپرست اداره کل تربیت بدنی در این مراسم ضمن بازدید از تغییرات صورت گرفته در بخش تاسیسات این مجموعه ورزشی اظهار داشت: استخر سرپوشیده انقلاب از طرح های ملی است که توسط شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی ساخته شده و در طول این مدت همواره تعمیرات به صورت جزیی و مقطعی صورت می گرفته و فکر اساسی در این خصوص نشده بود، از این رو با توجه به اینکه رشته ورزشی شنا از رشته های ورزشی مدال آور برای ورزش استان است و همچنین با توجه به اینکه مردم شریف شیراز همواره از ورزش شنا استقبال نموده اند از چهار ماه پیش تصمیم گرفتیم تعمیرات اساسی را در این مجموعه انجام دهیم.

وی افزود: پس ازبررسی های صورت گرفته بر آن شدیم تا فعلا برای استفاده عموم و ورزشکاران، استخر را برای تابستان راه اندازی کنیم و از این جهت تمام تاسیسات را تعویض نمودیم تا دیگر در این بخش مشکلی نداشته باشیم.

موید خاطر نشان کرد: در حال حاضر عمده مشکل این استخر سقف آن است که به دلیل وجود بخار آب و کلر موجود در آب این سقف دچار مشکلات فراوانی است که به امید خدا سعی خواهیم نمود این بخش از استخر را تا پایان سال تعمیر کنیم.

وی افزود: برای تعویض تاسیسات استخر انقلاب شیراز تا کنون بیش از سیصد میلیون تومان هزینه نموده ایم .

سرپرست اداره کل تربیت بدنی در ادامه در خصوص وضعیت ورزشگاه حافظیه شیراز نیز ضمن تقدیر از نگاه ویژه سرپرست استانداری فارس به ورزش گفت: با توجه به بازدید دکتر سجادی و هیأت همراه از این مجموعه ورزشی و مساعدتی که ابراز داشتند، از همان زمان فعالیت خود را در جهت تجهیز این مجموعه ورزشی شروع کرده ایم.

موید بیان داشت: در حال حاضر رنگ آمیزی سکوها رو به پایان است و تعمیرات درب های ورودی و فنس ها نیز در حال انجام می باشد. ضمن اینکه مناقصه اسکوربورد و صندلی های تماشاچیان برگزار شده و با مشخص شدن پیمانکاران این دو بخش نیز طی روزهای آینده فعالیت اجرایی خود را آغاز خواهند نمود و همچنین اقدامات مربوط به جایگاه خبرنگاران، سیستم امنیتی و چمن ورزشگاه نیز در حال انجام است.

وی در خاتمه گفت: بیش از پانصد میلیون تومان در خصوص تعمیر و تجهیز ورزشگاه حافظیه هزینه خواهد گردید و با برنامه ریزی های صورت گرفته ، به امید خدا تا پیش از شروع رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور این مجموعه ورزشی آماده پذیرایی از علاقه مندان و تیم های میهمان خواهد بود.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+