آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هاقزوین کد مطلب: 149043     

بازدید بازرسان اتریشی از پروژه خط تله سی‌یژ کامان قزوین

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
در راستای راه‌اندازی خط تله سی‌یژ کامان به طول یک هزار و 450 متر، ساخت کشور فرانسه با استفاده از موتور ترمیک، دو بازرس از کشور اتریش از این پروژه بازدید کردند.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت 13:11
به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مسعود نصرتی شهردار قزوین در این بازدید گفت: باید امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی، رستوران و محل استراحت و پناهگاه تا زمان افتتاح این پروژه راه‌اندازی شود.

نصرتی بیان کرد: همچنین در این پروژه باید تهمیدات لازم برای نصب کابین در این مرکز مهیا شود.

وی به همکاری و حمایت بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری پروژه منطقه نمونه گردشگری کامان ـ زرشک اشاره و تصریح کرد: با توجه به حجم گسترده این پروژه و محدودیت تأمین منابع مالی، امیدواریم با سرمایه گذاری بخش خصوصی، شاهد اجرای سایر بخش‌های این پروژه باشیم.

شکرابی، مدیرعامل شرکت تله کابین کهار نیز در این بازدید با بیان اینکه اجرایی کردن این پروژه با توجه به مشکلات تملکی به حضور بخش خصوصی امکان پذیر نبود، گفت: راه دسترسی احداث شده در این ارتفا کار بسیار سختی بوده است به طوری که شاهد هستیم جاده پیست و شمشک بعد از 30 سال با این همه رفت و آمد به هیچ عنوان توسعه نیافته است.

وی با بیان اینکه امروزه صنعت بالابرها بسیار توسعه یافته است، افزود: سیستم‌های نصب شده جدید در اروپا حتی قدرت حضور بیش از 28نفر را در یک کابین به طور همزمان را دارد.

شکرابی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم از حضور کارشناسان اتریشی در زمینه نصب و توسعه تله‌سی‌یژها و تله‌کابین‌ها استفاده کنیم.

شاهرخ عطایی، مسئول موسسه رفاهی تفریحی کاسپین شهر قزوین نیز گفت: در عملیات اجرایی این پروژه در زمینه‌های مختلف مکانیکال و الکترونیکال زحمات بسیاری کشیده شده است و اقدامات انجام شده در این پروژه در قیاس با سایر استان‌ها از هر لحاظ با توجه به موقعیت جغرافیایی ماندگار خواهد بود.

هوبرت اشکوفر بازرس اتریشی نیز گفت: با توجه به ساخت و نصب تله سی‌یژ و برند بسیار خوبی که این تله سی‌یژ دارد باید طبیعت بکر این منطقه حفظ شود و از این دستگاه بسیار خوب بهترین بهره برداری انجام شود.

وی افزود: چشم انداز این منطقه بسیار عالی است و با توجه به ارتفاع منطقه و آب و هوای مناسب، نصب تله سی‌یژ در این مکان در بهترین موقعیت قرار دارد.نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+