آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هالرستان کد مطلب: 139299     
مدیر روابط عمومی بانک کشاورزی استان لرستان

سامانه وامهای کمتر از 200 میلیون ریال بانک کشاورزی راه اندازی شد

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیر روابط عمومی بانک کشاورزی استان لرستان گفت:از این پس همه وام های کمتر از 200 میلیون ریال بانک کشاورزی در سامانه اعتبارات خرد این بانک بررسی وپرداخت می شود.
۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۱ شهریور ساعت 21:58
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،فیروز بهاروند ، مدیر روابط عمومی بانک کشاورزی استان لرستان با اعلام این خبر افزود : از این پس درخواست کنندگان وام های کمتر از 200 میلیون ریال باید درخواست خود را در سامانه اعتبارات خردبانک کشاورزی ثبت نمایند.
بهاروند افزود : سامانه اعتبارات خرد بانک کشاورزی برای ارزش آفرینی برای مشتریان راه اندازی شده است و به ساده سازی فرایند پرداخت و دریافت وامهای این بانک کمک شایانی می نماید به گونه ای که همه گام ها و مراحل پرداخت وام را دربرمیگیرد. وی گفت : با بهره برداری از سامانه اعتبارات خرد در کنار سامانه های دیگر همچون مرآت و سامانه نظارت برطرح ها ، اکنون می توان گفت که بیش از 90 درصد کارهای اعتباری بانک کشاورزی مکانیزه شده اند.
وی گفت : مشتریان اعتباری خرد بانک کشاورزی ( درخواست کنندگان وام های کمتر از 200 میلیون ریال) باید به نشانی اینترنتی www.agri-bank.com در بخش سامانه رایانه ای اعتبارات و زیر منوی سامانه اعتبارات خرد، درخواست های خود را در سامانه ثبت نمایند و در همین سامانه نیز پیگیری کنند.
وی عنوان کرد: با این ساز وکار از این پس درخواست های مشتریان برای وام هایی همچون خرید کالا ، خرید خودرو ، بازسازی خانه و هزینه های جاری و سرمایه ای کشاورزی و وام های بازرگانی و قرض الحسنه که از 200 میلیون ریال پایین تر باشند در سامانه اعتبارات خرد بررسی وانجام خواهد شد.
وی در خصوص وام های کشاورزی افزود : کسانی که برای نخستین بار درخواست وام های کشاورزی کمتر از 200 میلیون ریال دارند باید به شعب بانک کشاورزی بیایند ومدارک خود را برای فراهم سازی پرونده به بانک بدهند اما درسری دوم درخواست وام و پس از آن دیگر نیازی به مدارک و پرونده سازی نخواهد بود.
مدیر روابط عمومی بانک کشاورزی استان لرستان افزود : ویژگی سامانه اعتبارات خرد پیوند همزمان این سامانه به سامانه های بانک مرکزی و سامانه ثبت احوال است که به آسانی پیشینه بانکی و شناسنامه ای مشتریان را از سامانه بانک مرکزی و سازمان ثبت احوال دریافت می نماید.نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+