آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرورزشیفوتبال و فوتسال کد مطلب: 124961     
حمید درخشان در گفت‌وگو با برنا:

بردن قطر جشن و پایکوبی ندارد!/ پیروزی‌های ایران با خواهش و تمناست

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیمی که می‌خواهد به جام‌جهانی برود، باید بهترین عملکرد را داشته باشد و به نظرم از مشکلات ماست که با بردن قطر به جشن و پایکوبی می‌پردازیم.
۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد ساعت 10:43
حمید درخشان درباره پیروزی ایران مقابل قطر، دیدار این هفته برابر لبنان و شرایط ملی‌پوشان برای صعود به جام جهانی گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی برنا انجام داده است که متن آن را در زیر می‌خوانید.

* تیم‌ملی در دوحه توانست قطر را شکست بدهد و سه امتیاز شیرین را کسب کند. درباره عملکرد ملی‌پوشان چه صحبتی دارید؟

- تیم ملی برای اینکه شانس خود را حفظ می‌کرد، باید هر سه امتیاز را به‌دست می‌آورد و این اتفاق هم افتاد. شرایط جدول به‌گونه‌ای بود که تنها کسب پیروزی می‌توانست امیدهای ما را برای رفتن به جام جهانی حفظ کند و بازیکنان و اعضای کادر فنی از این موضوع اطلاع داشتند و این اتفاق خوب هم برایمان رخ داد.

* به غیر از نتیجه کسب‌شده، تیم ملی توانست ازلحاظ فنی انتظارات را برآورده کند؟

- تیمی که می‌خواهد به جام جهانی برود، باید بهترین عملکرد را داشته باشد و به نظرم از مشکلات فوتبال ماست که با بردن قطر به جشن و پایکوبی می‎پردازیم. همین قطر و امثال این تیم‌ها در سال‌های گذشته حرفی برای گفتن نداشتند و ما به قدری ضعیف عمل کرده‌ایم که از برد، آن هم با اختلاف یک گل مسرور و خوشحال می‌شویم. تیم ملی موقعیت آن‌چنانی نتوانست خلق کند؛ اما با چاشنی شانس توانست سه امتیاز را به‌دست آورد و باید بگویم جام جهانی با تیمی شوخی ندارد.

* بازی سه‌شنبه شب این هفته برابر لبنان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

- لبنان همان تیمی است که توانست در بازی رفت ایران را شکست بدهد و ملی‌پوشان باید در این دیدار بهترین عملکرد را داشته باشند و بتوانند سه امتیاز را کسب کنند. حمایت هواداران و حضور پرشور آن‌ها هم می‌تواند به تیم ملی کمک کند و پیروزی در این مسابقه از هر چیزی برایمان واجب‌تر است.

* ایران در مقدماتی جام ملت‌های آسیا موفق شده بود با 5 گل لبنان را شکست بدهد. فکر می‌کنید این بار هم چنین نتیجه‌ای رقم بخورد؟

- بعید می‌دانم این بار هم این نتیجه رقم بخورد، اما کسب پیروزی با یک نتیجه مناسب در اولویت ملی‌‎پوشان است و با چیدمان بهترین نفرات این مورد می‌تواند برایمان به وقوع بپیوندد.

* تا چه اندازه برای ایران شانس صعود مستقیم به جام‌جهانی قائل هستید؟

- کادر فنی باید تدابیری اتخاذ کند تا در دو دیدار باقی‌مانده برابر لبنان و کره جنوبی چهار امتیاز کسب کنیم و در آن شرایط می‌توان به جام جهانی برزیل رفت. ضمن اینکه ایران در بازی‌هایی که پیروز شده با خواه‌ش و تمنا توانسته برنده شود و هیچ گاه اقتدار لازم را نداشته است.نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

Google+