آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرسیاسی - اقتصادیسایر عناوین سیاسی کد مطلب: 123398     
توسط هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران انجام شد

نتایج قطعی تایید صلاحیت انتخابات شوراها در تهران

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان تهران، شب گذشته بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در این استان را به پایان رساند.
۱۳۹۲ شنبه ۴ خرداد ساعت 14:44

به گزارش سرویس سیاسی برنا، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان تهران، شب گذشته به بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات شوراها پایان داد.

این هیئت از صبح امروز نتایج بررسی صلاحیت‌ها و رسیدگی به اعتراض ردصلاحیت‌شدگان را به فرمانداری‌ها ابلاغ کرده است.

دلایل ردصلاحیت همه ردصلاحیت‌شدگان از امروز توسط فرمانداری‌ها به داوطلبان اعلام می‌شود.

از سوی دیگر رئیس هیات عالی نظارت بر استان تهران با بیان اینکه از 644 داوطلبی که توسط هیات های اجرایی استان تهران رد صلاحیت شدند 312 از آنان در هیات نظارت عالی استان تایید صلاحیت شدند، گفت: از مجموع 4539 داوطلب 41 شهرستان استان تهران 283 داوطلب رد صلاحیت شدند.

حسین طلا با اشاره به اسامی تایید صلاحیت شدگانی که در روزهای پنجشنبه و جمعه از طرف فرمانداری ها به برخی از کاندیداهای شورای شهر ابلاغ شد، گفت: 600 نفر از 644 نفر رد صلاحیت شدگان توسط هیات های اجرایی استان که متشکل از 16 شهرستان استان تهران بودند اعتراض خود را به هیات نظارت عالی استان ارسال کردند.

وی افزود: صلاحیت 312 نفر از این معترضان تایید شد و 283 نفر رد صلاحیت شدند.

رئیس هیات عالی نظارت استان ادامه داد: 644 نفر رد صلاحیت شدگان توسط هیات های اجرایی از 4539 داوطلب کرسی های شورای اسلامی 41 شهرستان استان تهران بودند.

وی با تاکید بر اینکه انتشار اسامی تایید و یا رد صلاحیت شدگان تا 13 خرداد غیرقانونی است، تصریح کرد: این 283 نفری که در هیات نظارت عالی استان رد صلاحیت شدند به مدت دو روز مهلت دارند به هیات نظارت مرکزی واقع در خیابان نجات اللهی، خیابان ورشو، پلاک 9 مراجعه و اعتراض خود را اعلام کنند.

طلا در پایان خاطرنشان کرد: اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان چهارمین دوره انتخابات شورای شهر از 13 تا 15 خردادماه توسط فرمانداری ها اعلام خواهد شد و تبلیغات آنان نیز از 16 خرداد تا 24 ساعت قبل از انتخابات ادامه خواهد داشت.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+