آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هاکردستان کد مطلب: 122204     
فرماندار شهرستان کامیاران:

90 پروژه مصوب در سفر رهبری به کامیاران در دست اجرا است

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
روحانی گفت: در جریان سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان، 90 پروژه عمرانی در شهرستان کامیاران مصوب شد که هم اکنون در دست اجرا هستند.
۱۳۹۲ جمعه ۲۷ اردیبهشت ساعت 02:06

به گزارش خبرگزاری برنا از سنندج؛ علی عسکر روحانی در مراسم بهره‌برداری از طرح هادی روستای کیله گلان از توابع بخش موچش شهرستان کامیاران، اظهار داشت: در جریان سفر پر خیر و بركت مقام معظم رهبری در 22 اردیبهشت سال 88 تعداد 90 پروژه در بخش های مختلف برای شهرستان كامیاران با اعتباری بالغ بر335 میلیارد ریال مصوب شد كه در حال حال حاضر این مصوبات با پیشرفت فیزیكی بیش از 90 درصد در حال اجرا هستند.

وی با بیان اینكه اجرای مصوبات و طرح های مختلف روند توسعه را بهبود خواهد بخشید، افزود: اتمام این پروژه ها زمینه ای برای شکوفایی همه جانبه شهرستان است.

فرماندار كامیاران ادامه داد: در جریان سفر پر خیر و بركت مقام معظم رهبری به كردستان در اردیبهشت سال 88 موجی از شور و شعف به استان دمیده شد و موجب شد در همه بخش های مختلف در سرتاسر استان كردستان شاهد تغییر و تحولی چشمگیر باشیم.

روحانی یادآور شد: مردم کردستان هیچگاه خاطره خوش این سفرو خیر و برکت های حاصله از آن را فراموش نخواهند کرد و با استقبال گرم خود نشان دادند همواره حامی رهبری و نظام اسلامی خواهند بود.

وی نامگذاری استان كردستان به نام استان فرهنگ و اصالت  ونوع دیدگاه مقام معظم رهبری  به عنوان یك استان امن و فداكار و وفادار به ارزش های اسلامی و انقلابی  را نشانه بزرگی و روح بالای فرزندان غیور و دلاور كردستان دانست و بیان کرد: امروز با ارائه خدمات مناسب در قالب طرح ها و پروژه های عمرانی به اقشار مختلف زمینه های عمران و آبادانی را در مناطق مختلف از جمله روستاها فراهم کرد.

رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی شهرستان كامیاران نیز در این مراسم در گزارشی گفت: پروژه طرح هادی روستای كیله گولان از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان كردستان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 250 میلیونریال مصوبی شروع شد كه با تخصیص دو میلیارد و 500 میلیون ریال از ایناعتبارات انجام شده است.

حمید روحانی افزود: با اجرای این طرح تعداد 385 نفر درقالب تعداد 111 خانوار از این طرح بهره مند شده اند.

وی اظهار داشت: در همین روز پنجاهمین واحد مقاوم سازی شده روستای كیله گلان با تسهیلات 100 میلیون ریالی و 50 میلیون ریالی سفر مقام معظم رهبری به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی كامیاران یادآور شد: در جریان سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان تعداد 9 طرح هادی برای روستاهای کامیاران مصوب شد که تاکنون تعداد شش طرح هادی اجرا و به تمام رسیده است و سه طرح دیگر نیز در سال جاری به بهره برداری می رسد.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+