آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبرسیاسی - اقتصادی کد مطلب: 119283     
رئیس‌جمهور در جلسه استانی هیئت دولت:

دولت در دل مردم و مردم در دل دولت است

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس‌جمهور در جلسه استانی هیئت دولت گفت: دولت در دل مردم و مردم در دل دولت است.
۱۳۹۲ پنج شنبه ۵ اردیبهشت ساعت 14:19
 به گزارش برنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دکتر محمود احمدی‌نژاد در جلسه استانی هیئت دولت، با تشکر صمیمانه از اقشار مختلف مردم استان اصفهان و ابراز لطف و پشتیبانی‌های مردم این استان از دولت، اظهار داشت: هوشمندی و دلسوزی مردم عزیز استان قابل ستایش و تکریم است .

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: با اینکه اکثریت مردم استان از سفر دولت به استان خود خبر نداشتند، به محض اینکه دولت به استان رسید و مردم مطلع شدند، پرشور و با اشتیاق در خیابان‌ها جمع شدند و شعارهای انقلابی سردادند و بر همراهی و دلسوزی خود تأکید کردند.

وی افزود :مردم اصفهان با اجتماع پرشور خود یک بار دیگر نشان دادند که آماده کارهای بزرگ‌اند .رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در جایگاه دولت، تا لحظه آخر با همان شتاب اولیه به کار خود ادامه خواهیم داد. هر کس هر چه می‌خواهد علیه دولت بگوید. ما برای خوش آمدن یا خوش نیامدن کسی کار نمی‌کنیم. مردم ما را برای مدت زمان معینی انتخاب کرده‌اند و موظف هستیم تا ثانیه آخر، با همان شتاب ثانیه اول برای مردم کار کنیم.

دکتر احمدی‌نژاد با تأکید بر اهتمام دولت بر عمران و آبادانی بیشتر و رفع مشکلات مردم استان اصفهان، گفت: درمجموع، کارهای بزرگی در اصفهان انجام شده و این سفر تحرک خوبی در بخش‌های مختلف استان ایجاد خواهد کرد .نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+