آخرین اخبار   
                                       

برگزیده ها

یادداشت

آرشیو خبراستان هاقزوین کد مطلب: 100619     
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین در گفت‌وگو با برنا:

اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری یک پروژه موقت است

ارسال به دوست    نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری درمنطقه طلائیه باراجین، یک پروژه موقت 100 روزه است.
۱۳۹۱ شنبه ۲۸ مرداد ساعت 14:09

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، امیر دیزانی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار برنا در مورد اردوگاه جهادی علم و فناوری باراجین (طلائیه) گفت: اردوگاه جهادی علم و فناوری یک پروژه موقت 100 روزه در منطقه طلائیه باراجین است و مخاطبین آن نیز دانشجویان، استادان و فعالان فرهنگی هستند.

وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر مقوله فرهنگ، برنامه‌های اردوگاه شهدای علم و فناوری را تبیین ضروریات مهدویت، کرسی‌های آزاد اندیشی، جریان شناسی سیاسی و دینی قرار دادیم؛ همچنین اختصاص یک سایت کامپیوتری برای حوزه جبهه فرهنگی، آموزش وبلاگ نویسی و پیوند دادن فعالان وبلاگ نویسی فرهنگی با یکدیگر از دیگر برنامه‌های این اردوگاه به شمار می‌رود.

دیزانی افزود: در مبحث ورزش‎‌های آبی هم آموزش غواصی سطح 3، کانو، قایق سواری، پرش از روی قایق و در ورزش‌های غیر آبی نیز تیراندازی، پینت بال، تیروکمان و راپل جزو آموزش‌های اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان در پاسخ به سوالی مبنی بر دلایل انتخاب شدن ایشان به عنوان مدیر نمونه کشوری گفت: باید در محضر خداوند متعال نمونه باشیم و ما در این مسیر تنها به تکالیف خود عمل کرده‌ایم؛ چرا که در حوزه جهاد باید کار جهادی کرد؛ زیرا ما در این حوزه از ایده آل ها خیلی عقب هستیم و باید در این راستا تلاش دو چندان نمود.

دیزانی ادامه داد: مقام معظم رهبری در این راستا تکلیف ما را مشخص کرده اند و نقشه جامع علمی کشور را بیان کردند و ما ازاین مسیر خیلی عقب هستیم و باید در مقوله فرهنگ نیز وقت بیشتری بگذاریم.
نظر شما

نام :  
پست الکترونیکی :  
 
نظر شما :  


گزارش تصویری

آگهی ها

پربیننده ها

آخرین عناوین

فیلم

صدا

Google+