به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه، دومین مرحله رقابت های جایزه بزرگ دوو میدانی با حضور 105 ورزشکار در 23 تیم، با هدف کسب سهمیه المپیک ریو، در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که فدراسیون دوو میدانی جایزه ویژه ای برای کسب سهمیه المپیک و حدنصاب ها در نظر گرفته شده بود، پژمان یارولی از کرمانشاه در ماده 800 متر به مدال نقره دست یافت.

نتایج رقابت ها به شرح زیر است:

100 متر:

1- سپهر اسد از استان فارس با زمان 10:62 ثانیه

2- سامان دست مرد از استان کردستان با زمان 10:64 ثانیه

3- احمد سعادتی از استان آذربایجان شرقی با زمان 10:89 ثانیه

200 متر:

1- علی خدیور از منطقه آزاد کیش با زمان 21:22 ثانیه

2- سامان دست مرد از استان کردستان با زمان 21:75 ثانیه

3- سامان دودانلو از استان آذربایجان شرقی 23:08 ثانیه

400 متر:

1- سجاد هاشمی از استان آذربایجان شرقی 46:69 ثانیه

2- فرشاد کردلو از استان زنجان با زمان 48:79 ثانیه

3- سهند توانایی از استان کردستان با زمان 48:91 ثانیه

800 متر:

1- مصطفی ابراهیمی از استان خراسان رضوی با زمان 1:49:49 دقیقه

2- پژمان یارولی از استان کرمانشاه با زمان 1:52:31 دقیقه

3- محمد جعفری از استان تهران با زمان 1:55:18 دقیقه

110 متر بامانع:

1- میلاد سیار از استان کردستان با زمان 14:20 ثانیه

2- حسین زیتونلی از استان گلستان با زمان 16:33 ثانیه

3- یونس تاسع از استان تهران با زمان 17:51 ثانیه

400 متر بامانع:

1- محمدرضا رحمانی از استان قزوین با زمان 53:99 ثانیه

2- صنعان یاسینی از استان کردستان با زمان 55:22 ثانیه

3- علی کشاورز از استان تهران با زمان 59:64 ثانیه

پرتاب وزنه:

1- علی ثمری از استان تهران با رکورد 19.06 متر

2- محمد حسین از استان قم با رکورد 18.68 متر

3- شاهین جعفری از استان تهران با رکورد 16.60 متر

پرتاب دیسک:

1- محمد صمیمی از استان چهارمحال و بختیاری با رکورد 59.43 متر

2- رضا شیریان از استان چهار محال و بختیاری با رکورد 51.57 متر

3- علی شیریان از استان چهارمحال و بختیاری با رکورد 49.69 متر

پرتاب نیزه:

1- یونس یوسف وند از استان البرز با رکورد 71.20 متر

2- امید تاجی از استان گلستان با رکورد 70.08 متر

3- صادق خادمی از استان کهکیلویه و بویر احمد با رکورد 67.25 متر

پرش بانیزه:

1- محمد بنی آدم از استان تهران با رکورد 5.11 متر

2- علی رضا نوروزی از استان تهران با رکورد 4.00 متر

3- سجاد احمدی از استان تهران با رکورد 3.50 متر

پرش ارتفاع:

1- کیوان قنبرزاده از استان مازندران با رکورد 2.15 متر

2- محمدرضا وظیفه دوست از استان تهران با رکورد 2.10 متر

3- رضا سلیمی از استان لرستان با رکورد 2.05 متر

پرش طول:

1- میلاد دریساوی از استان قم با رکورد 7.25 متر

2- محمد قائد زاده از استان بوشهر با رکورد 6.98 متر

3- رحمان نیکزاد از استان زنجان با رکورد 6.87 متر

5000 متر:

1- محمدرضا ابوترابی از استان اصفهان با زمان 14:46:55 دقیقه

2- رحیم عبدی از استان تهران با زمان 14:55:45 دقیقه

3- علی اکبر بدری از استان تهران با زمان 15:25:14 دقیقه

در پایان این مسابقات هیچ یک از دونده‌ها موفق به کسب ورودی المپیک نشدند.