به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،نظر به اینکه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای یک دوره چهارساله در روز جمعه 12 آبان ماه برگزار خواهد شد،اسامی کاندیداهای ثبت نام شده برای حضور در این انتخابات ( بر اساس مفاد آئین نامه کمیسیون ورزشکاران، مصوب IOC ) اعلام گردید.

،بر اساس اطلاعیه شماره 1 ستاد نظارت بر انتخابات،اسامی 435 ورزشکاری که واجد شرایط رای دادن در روز انتخابات کمیسیون ورزشکاران می باشند فردا اعلام خواهد شد.

اسامی 57 کاندیدای حاضر در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بترتیب حروف الفبا و به تفکیک در رشته  ورزشی به شرح ذیل می باشد:

اسامی کاندیداهای انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک به تفکیک رشته ورزشی

 

ردیف کل

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

 

 

1

ساوه شمشکی علی داد

اسکی

 

2

عباسی فروغ

اسکی

 

3

کیا دربندسری محمد

اسکی

 

4

میرهاشمی مجتبی

اسکی

 

5

کامرانی  مهدی

بسکتبال

 

6

قاسمی پور امین

بوکس

 

7

باقری معتمد محمد

تکواندو

 

8

حجی زواره مسعود

تکواندو

 

9

خوش جمال فکری  سارا

تکواندو

 

10

ساعی هادی

تکواندو

 

11

علیزاده کیمیا

تکواندو

 

12

کرمی یوسف

تکواندو

 

13

نصر آزادانی علیرضا

تکواندو

 

14

شهسواری ندا

تنیس روی میز

 

15

نوروزی افشین

تنیس روی میز

 

16

عبادی اسماعیل

تیر و کمان

 

17

نعمتی زهرا

تیر و کمان

 

18

واعظی حجت اله

تیر و کمان

 

19

احمدی الهه

تیراندازی

 

20

جام بزرگ مه لقا

تیراندازی

 

21

خدمتی نجمه

تیراندازی

 

22

سبقت الهی گلنوش

تیراندازی

 

23

وزیری میلاد

تیراندازی باکمان

 

24

حاجی آخوند زاده مسعود

جودو

 

25

رودکی محمدرضا

جودو

 

26

صفویه رامین

جودو

 

27

معلومات علی

جودو

 

28

ملک محمدی  حامد

جودو

 

29

مولایی سعید

جودو

 

30

میراسماعیلی آرش

جودو

 

31

ارزنده محمد

دو و میدانی

 

32

تفتیبان حسن

دو و میدانی

 

33

حدادی احسان

دو و میدانی

 

34

سپهرزاد هادی

دو و میدانی

 

35

قاسمی رضا

دو و میدانی

 

36

مرادی محمد جعفر

دو و میدانی

 

37

مهاجر شجاعی احسان

دو و میدانی

 

38

دانشور محمد

دوچرخه سواری

 

39

سهرابی مهدی

دوچرخه سواری

 

40

میزبانی قادر

دوچرخه سواری

 

41

عابدینی مجتبی

شمشیربازی

 

42

بیداریان محمد

شنا

 

43

علیرضایی محمد

شنا

 

44

جاور مهسا

قایقرانی

 

45

حسینی هما

قایقرانی

 

46

شادی محسن

قایقرانی

 

47

عباسی سولماز

قایقرانی

 

48

پور شیب ذبیع اله

کاراته

 

49

حسنی پور سعید

کاراته

 

50

روحانی حسن

کاراته

 

51

رضایی قاسم

کشتی

 

52

سوریان حمید

کشتی

 

53

قاسمی کمیل

کشتی

 

54

گودرزی صادق

کشتی

 

55

معروف سعید

والیبال

 

56

رستمی کیانوش

وزنه برداری

 

57

قلی پور حمیدرضا

ووشو