به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، باشگاه اینترمیلان با مالکان ثروتمند خود قصد دارد این باشگاه را مجددا به جایگاه‌های سابقش در اروپا بازگردانند.آنها تلاش می‌کنند در فصل جدید بهترین مربی اروپا را برای ارتقای تیم اینتر به خدمت بگیرند. مسئولان باشگاه اینتر قصد دارند به آنتونیو کونته، سرمربی موفق چلسی پیشنهادی 10 میلیون پوندی در هر فصل ارائه کنند و همچنین بودجه ای عظیم برای نقل و انتقالات تابستانی در اختیار او قرار دهند.

در هفته های اخیر گزارشاتی منتشر شده که سرمربی چلسی از این باشگاه خواسته تا قرارداد سه بازیکن کلیدی تیمش یعنی کورتوآ، هازارد و کاستا را تمدید کند تا خود نیز فصل آینده را در این باشگاه باقی بماند و حتی قراردادی جدید را با تیم لندنی به امضا برساند. ستاره بلژیکی هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده و مهاجم برزیلی-اسپانیایی نیز به تیم‌های چینی با دستمزدی نجومی لینک می‌شود.

با این حال کونته در مورد شایعات در مورد جدایی خود و بازیکنانش از جمله کاستا گفته بود، باید تا پایان فصل متمرکز باقی بمانیم. در این دوره از فصل شایعات زیادی در مورد آینده من و بازیکنانم شنیده می شود اما این موضوع مهم نیست. مهم ترین چیز تلاش برای رسیدن به اهدافمان است.

با شکست تاتنهام مقابل وستهام، چلسی در صورت بردن میدلزبورو اختلاف خود با تیم پوچتینو را به هفت امتیاز می‌رساند و در آستانه‌ فتح لیگ جزیره قرار می‌گیرد.