به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، 22 اردیبهشت تا اول خرداد ماه در جمهوری آذربایجان برگزار می شود و کاروان ورزشی 280 نفره ایران در رشته های کشتی آزاد و فرنگی، زورخانه ای، بوکس، تنیس، تنیس روی میز، والیبال جوانان، ژیمناستیک، کارانه، تیراندازی، وزنه برداری، ووشو، جودو، شنا، شیرجه، واترپلو، دوومیدانی، تکواندو، جودو نابینایان و دوومیدانی نابینایان به این رقابت ها اعزام می شوند.

زمان بندی این دوره از رقابت ها به شرح زیر است:‌ (ساعت ها به وقت محلی است)

**جمعه – 22 اردیبهشت ماه

والیبال : ایران – عربستان 10:30

بوکس : مرحله یک شانزدهم نهایی وزن 75 کیلوگرم ساعت 12:30

مراسم افتتاحیه این دوره از بازی های :21:30

**شنبه – 23 اردیبهشت ماه

کاراته : کومیته زنان و مردان مرحله حذفی تا نیمه نهایی 10:30

شانس مجدد و فینال : ساعت 18:30

شنا :‌ مرحله گروهی 100 متر پروانه و 50 و 200 متر قورباغه ساعت 10:30

مرحله نیمه نهایی و فینال :50 و 200 متر قورباغه ساعت 17:30

ژیمناستیک :مقدماتی پارالل و دار حلقه ساعت 9:30

جودو : مرحله یک شانزدهم ، یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن منهای 66 کیلوگرم ، ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال 18:30

بوکس : مرحله یک هشتم وزن 49 ، 75 و 91 کیلوگرم از ساعت 12:30 تا 18:30

واترپلو :‌ایران – جمهوری آذربایجان ساعت 16:30

** یکشنبه – 24 اردیبهشت ماه

تیراندازی : مقدماتی و فینال میکس تیم 10 متر و 25 سرعت مردان و 25 متر تپانچه زنان ساعت 9:30

ژیمناستیک : خرک حلقه 9:30

جودو :‌مرحله یک شانزدهم تا یک چهارم نهایی وزن منهای 81 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال منهای 81 کیلوگرم :18:30

شنا: 100 و 200 متر قورباغه 10:30

کاراته : کاتای زنان و مردان از مقدماتی تا فینال ساعت 10:30

کومیته :زنان و مردان ساعت 18:30

بوکس : یک هشتم نهایی به اضافه 91 کیلوگرم 12:30 تا 18:30

والیبال : ایران - قطر ساعت 10:30

واترپلو : ایران - عربستان ساعت 17:00

** دوشنبه – 25 اردیبهشت ماه

تیراندازی : مقدماتی و فینال 50 متر تپانچه مردان ، 25 متر تپانچه مردان ،‌مقدماتی و فینال 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 9:30

جودو : تیمی ساعت 10:30 و 15:30 بعد از ظهر

شنا: 50 متر آزاد و 100 متر قورباغه

ژیمناستیک : فینال پارالل و دارحلقه 12:30 و فینال خرک حلقه 18:00

بوکس : یک چهارم نهایی وزن 49 کیلوگرم 12:30

وزنه برداری :‌دسته 69 کیلوگرم از ساعت 12:30 تا 20:30

** سه شنبه – 26 اردیبهشت ماه

تیراندازی :‌ 50 متر سه وضعیت مردان و 10 متر تپانچه مردان ساعت 9:30

تکواندو :‌ 9:30 و 18:30

دوومیدانی :‌پرتاب دیسک و دوی 100 متر زنان و مردان 10:30 صبح و 17:30 عصر

شنا:‌100 متر آزاد و 50 متر کرال پشت 10:30 صبح و 17:30 عصر

والیبال : ایران – مراکش ساعت 10:30

وزنه برداری :‌ دسته ای 77 و 85 کیلوگرم از 12:30 تا 18:30

بوکس: یک چهارم نهایی وزن 91 کیلوگرم و به اضافه 91 کیلوگرم ساعت 12:30 صبح و 18:30 عصر

تنیس : دور اول انفرادی و دوبل ساعت 10:30

واتر پلو: ایران - اندونزی ساعت 17:00

** چهار شنبه – 27 اردیبهشت ماه

تیراندازی : میکس 10 تپانچه ساعت 9:30

تکواندو : 9:30 صبح و 18:30 عصر

دوومیدانی : پرش ارتقاع زنان ، دو 100 متر زنان و پرش طول مردان ساعت 10:00 صبح و 17:30 عصر

تنیس روی میز :‌انفرادی زنان و مردان 10:30 صبح و 17:00 عصر

کشتی فرنگی :‌مقدماتی شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن 80 ، 98 ، 71 و 59 کیلوگرم ساعت 10:30 و نیمه نهایی و فینال همین اوزن ساعت 18:30

شنا:‌50 متر پروانه ، 4 در 10 متر مختلط 10:30 و فینال 10 متر آزاد ساعت 17:30

وزنه برداری :‌دسته های 94 ، 105 و به اضافه 105 کیلوگرم از 12:30 تا 18:30

واتر پلو- ایران – ترکیه ساعت 17:00

اهدای مدال واتر پلو به تیم های برتر ساعت 19:45

**پنجشنبه – 28 اردیبهشت ماه

تکواندو صبح 9:30 و عصر 18:30

دوومیدانی :‌پرتاب چکش مردان ، پرش طول مردان ، پرتاب نیزه زنان ، فینال دوی 200 زنان و مردان صبح ساعت 10:00 و عصر 17:30

کشتی فرنگی :مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 130 ،‌85 ، 66 و 75 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال این وزن 18:30

شیرجه : ساعت 10:30 صبح و 17:30 عصر

تنیس :‌دور دوم دوبل ساعت 10:30

تنیس روی میز: یک چهارم نهایی انفرادی زنان و مردان ساعت 10:30 و عصر 16:30

والیبال : ایران – الجزایز 17:30

بوکس فینال :‌16:30

** جمعه – 29 ا ردیبهشت ماه

دوومیدانی: پرش ارتفاع مردان 10:00 صبح و 17:30 عصر

شیرجه :‌ساعت 10:00 صبح و 17:30 عصر

تنیس :‌نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهایی ساعت 10:30

کشتی آزاد: مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 57، 65،74 و 97 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه و فینال :‌همین وزن ها 18:30

تنیس روی میز: نیمه نهایی 10:30 صبح

فینال انفرادی زنان و مردان 16:30

** شنبه – 30 اردیبهشت ماه

شیرجه :‌10:30 صبح و 17:30 عصر

کشتی آزاد:‌مقدماتی ، شانس مجدد و یک چهارم نهایی وزن های 61، 70،86 و 125 کیلوگرم ساعت 10:30

نیمه نهایی و فینال همین وزن 18:30

تنیس:‌نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهایی انفرادی ساعت 10:30

تنیس روی میز: دور اول تا یک چهارم نهایی تیمی ساعت 10:30 صبح و 17:00 عصر

ووشو :‌یک هشتم نهایی وزن های 70، 65 و 75 ساعت 9:30 صبح

ووشو: یک هشتم نهایی وزن های 60، 56، 52 ساعت 19:30 عصر

زورخانه ای : 16:30

والیبال :‌نیمه نهایی ساعت 17:30

کشتی آزاد : مقدماتی ،‌شانس مجدد یک چهارم نهایی وزن های 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم ساعت 10:30 صبح

نیمه نهایی و فینال 18:30 عصر

**یکشنبه - 31 اردیبهشت ماه

شیرجه : 10:30 صبح و 17:30 عصر

تنیس : فینال دوبل و نیمه نهایی انفرادی ساعت 10:30

تنیس روی میز: نیمه نهایی تیمی زنان و مردان ساعت 10:30

فینال تیمی زنان :‌ساعت 17:00

زور خانه ای : 10:30 صبح و 18:30 عصر

والیبال فینال :‌17:30

ووشو: نیمه نهایی وزن های 52، 56،60،65، 70 و 75 ساعت 19:30

** دوشنبه – اول خردادماه

تنیس : فینال انفرادی 10:30

تنیس روی میز :‌فینال تیمی مردان 10:30

ووشو: فینال تمامی وزن 11:30

مراسم اختتامیه : 20:30