به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، این مسابقات که از صبح روز شنبه با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیم های پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان آغاز شده بود، عصر امروز یکشنبه با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.

در پایان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تیم پارس جنوبی با کسب 10 مدال طلا، 6 نقره و 2 برنز بر سکوی نخست ایستاد.

اندونزی با اتکاء به درخشش تالوکاران خود با کسب 5 نشان طلا، 2 نقره و 2 برنز به نایب قهرمانی رسید و برونئی با 2 مدال طلا و یک برنز بر سکوی سوم ایستاد.

شهرداری دامغان نیز با اتکاء به نفرات جوان خود و تلاش فراوان با یک مدال طلا، 5 نقره و چهار برنز به مقام چهارمی رسید. 

*اسامی نفرات برتر به شرح زیر است.

*ساندا/

وزن منهای 56 کیلوگرم:

1-مسعود انصاری از پارس جنوبی

2-داوید هایک از ارمنستان

3-حامد کرمی از شهرداری دامغان و عبدل کالیر از پاکستان

وزن منهای 60 کیلوگرم:

1-پاتاب سینگ از هند

2-سجاد تقی پور از شهرداری دامغان

3-یوسف خیرخواه از پارس جنوبی و خلیل اسماعیل از افغانستان

وزن منهای 65 کیلوگرم:

1-فرود ظفری از پارس جنوبی

2-محمد قاسم از عراق

3-کارپتا توسوای از ارمنستان و سالیپ سائو از بلغارستان

وزن منهای 70 کیلوگرم:

1-محسن محمدسیفی از پارس جنوبی

2-شاریپ خیر از پاکستان

3-یوسف صبری از شهرداری دامغان و محمد سلام از عراق

وزن منهای 75 کیلوگرم:

1-یزدان کرم نژاد از پارس جنوبی

2-راجا دئونی از هند

3-سجاد محمد از عراق و امیرحسین یوسفی از افغانستان

وزن منهای 80 کیلوگرم:

1-یزدان میرزایی از پارس جنوبی

2-حسین یلا از شهرداری دامغان

3-کنژکایف از قزاقستان و حسین فخیر از عراق 

وزن منهای 85 کیلوگرم:

1-امیر فضلی از پارس چنوبی

2-اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان

3-بهزاد کرم از لبنان و رولیچ وادزیم از بلاروس

وزن منهای 90 کیلوگرم:

1-مرتضی نوروزی از پارس جنوبی

2-اشکان دلفانی از شهرداری دامغان

3- راجینده از هند و محمود کریمی از افغانستان

وزن به اضافه 90 کیلوگرم:

1-آرمان بازیاری از پارس جنوبی

2-زاخار ریابوف از قزاقستان

3-مصطفی میرزایی از افغانستان و رشید مینهس از پاکستان

*تالو/

چانگ چوان

1-ادگار موروالو از اندونزی

2-آکماد هولائفی از اندونزی

3-سیدمحمد حسینی از پارس جنوبی

نان چوان

1-محمد صالیحین از برونئی 

2-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی 

3-سیدامین حسینی از افغانستان

تای چی چوان

1-بوبی گوناوان از اندونزی

2-علی وطن خواه از پارس جنوبی

3-لیمپد پوکبام از هند 

دائوشو

1-هادی محمدی از شهرداری دامغان

2-آکماد هولائفی از اندونزی

3-ادگار موروالو از اندونزی

جین شو

1-اروین ویجا از اندونزی

2-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی

3-آنجول نامدیو از هند

چیانگ شو

1-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی

2-آنجول نامدیو از هند

3-اروین ویجاینتو از اندونزی

گوئن شو

1-آکماد هولائفی از اندونزی

2-محمد حسینی از پارس جنوبی

3-هادی محمدی از شهرداری دامغان

نن گوئن

1-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی

2-محمد میرخانی از شهرداری دامغان

3-محمد صالیحین از برونئی

تای چی جین

1-بوبی گوناوان از اندونزی

2-علی وطن خواه از پارس جنوبی

3-لیما پوکامپ از هند