به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل96-95 را اعلام کرد.

*هفته نهم: جمعه12آذر95    
 
آرامش طوس مشهد – انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
 
سبحان دارو رشت – سرخ جامگان اریا- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
شهدای ماکران میاندرود – کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
 
شهید باقری اسلام اباد – فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام آباد
 
پاراگ تهران – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
 
آلومینیوم آبسگون – آبیدر سنندج    - ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
 
شهدا شهباز شازند – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
 
پیام چغادک بوشهر – ابوذر باشت- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا  چغادک بوشهر
 
خانه هنرمندان – جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش اران و بیدگل
 
بستنی اعتمادیان قائن – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید امین زاده  قائن
 
شنبه 13آذر95
 
استقلال میاندرود – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه متقی    ساری
 
کشاورز لواسان – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا لواسان تهران
 
استقلال جوان خان ببین – پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
 
میرزا کوچک صومعه سرا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا گیلان
 
عقاب تبریز – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی2 تبریز
 
پارسه شیراز – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
یاران حجازی – شهدا ساری- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
 
استقلال لموک قائمشهر – شمیران – ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر    
 
شهرداری آستارا – عمران شهرداری ساری– ساعت 14:15- ورزشگاه وحدت آستارا گیلان
 
فرید کرج – شهدای رزکان کرج– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا لواسان
 
شاهین مهر تهران – ماهان تندیس تهران– ساعت 14:15- ورزشگاه اتکا تهران
 
بهره برداری مترو – رستگار دندی زنجان– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
 
یکشنبه 14آذر95
 
استقلال شوشتر – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوشتر    
 
پیروزی برازجان – پردیس خرم آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان
 
کیان بختیاری (زاگرس)-استقلال خرمشهر    - ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
 
ازنا جوان شازند – پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند 
 
آرمان صدرا شیراز – ستارگان بستانو بندرعباس- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
 
تندر نیک شهر – مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرانیک شهر سیستان و بلوچستان
 
صفاهان اصفهان – قرمز پوشان کیش- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
 
*هفته دهم: پنجشنبه18آذر95    
 
انتظار بجنورد-استقلال جوان خان ببین- ساعت 14 – ورزشگاه تختی بجنورد
 
کاوه شهرداری ورامین-شهرداری آستارا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی ورامین
 
شهدای رزکان کرج-سبحان دارو رشت- ساعت 14 – ورزشگاه شریعتی کرج
 
آبیدر سنندج-شاهین مهر تهران- ساعت 14 – ورزشگاه ملک نیا سنندج    
 
الماس فوم خلخال-پاراگ تهران- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خلخال اردبیل
 
فجر دهلران- بهره برداری مترو- ساعت 14 – ورزشگاه تختی دهلران ایلام
 
نفتون مسجد سلیمان-شهدا شهباز شازند- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجدسلیمان
 
پردیس خرم آباد-کیان بختیاری زاگرس- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خرم آباد
 
استقلال خرمشهر – پیام چغادک بوشهر- ساعت 14 – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
 
جهاد نصر سیرجان-تندر نیک شهر– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی سیرجان کرمان
 
شهرداری بم – خانه هنرمندان– ساعت 14:15- ورزشگاه فجر بم
 
فجر رفسنجان – بستنی اعتمادیان قائن– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
 
استیل آدینه – کشاورز لواسان– ساعت 14:15- ورزشگاه شهید کلهر شهریار 
 
شیرین فراز آق قلا – استقلال لموک قائمشهر– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا گلستان
 
آرش ری – آرامش طوس مشهد– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
 
پیروزی گرمسار – استقلال میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی گرمسار    
 
سرخ جامگان آریا – پدیده پارس آباد– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران آزادگان قزوین
 
جمعه19آذر95
 
شمیران – یاران حجازی- ساعت 14 – ورزشگاه سرداران شهید شمیران تهران
 
کاویان نقده – شهید باقری اسلام آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی نقده
 
مهرگان دره شهر – عقاب تبریز- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر 
 
پریز درود – ازنا جوان شازند- ساعت 14 – ورزشگاه تختی درود
 
پرسپولیس شوش – پیروزی برازجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوش 
 
استقلال ملاثانی – استقلال شوشتر- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
 
مس نوین کرمان – صفاهان اصفهان- ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
 
ستارگان بستانو بندر عباس – پارسه شیراز    - ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو هرمزگان
 
انصار بهاباد – آرمان صدرا شیراز- ساعت 14 – ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد یزد
 
آریا سپاهان تهران – فرید کرج- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
 
فاتحان پاس قم – شهدای ماکران میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه حیدیران قم
 
رستگار دندی زنجان – آلومینیوم آبسگون– ساعت 14:15- ورزشگاه کارگران زنجان
 
*هفته یازدهم: سه شنبه 23آذر95
 
استقلال میاندرود-انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
 
آرامش طوس مشهد – استیل آدینه- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
 
استقلال جوان خان ببین – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
 
سبحان دارو رشت- آریا سپاهان تهران- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
عمران شهرداری ساری-کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه صنایع چوب ساری
 
پدیده پارس آباد – شهدای رزکان کرج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کلانتری پارس اباد
 
میرزا کوچک صومعه سرا-سرخ جامگان آریا- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا
 
شهدای شهباز شازند-استقلال ملاثانی- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
 
پارسه شیراز – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
خانه هنرمندان – ستارگان بستانو بندر عباس- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش آران و بیدگل
 
بهره برداری مترو – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
 
پاراگ تهران – مهرگان دره شهر- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
 
چهار شنبه24آذر95    
 
شهید باقری اسلام اباد – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام اباد
 
ابوذر باشت – استقلال خرمشهر- ساعت 14 – ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
 
پیام چغادک بوشهر – پردیس خرم اباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا چغادک بوشهر
 
کیان بختیاری زاگرس –پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
 
ازنا جوان شازند – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
 
پیروزی برازجان – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه تختی    برازجان بوشهر
 
صفاهان اصفهان- جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
 
آرمان صدرا شیراز- فجر رفسنجان- ساعت 14 – ورزشگاه شهداسیمان شیراز
 
تندر نیک شهر – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرا    نیک شهر سیستان و بلوچستان
 
استقلال لموک قائمشهر-پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
 
شهدای ساری - شمیران- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ساری
 
یاران حجازی – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
 
شهرداری آستارا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه وحدت استارار گیلان
 
آلومینیوم آبسگون- فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
 
ماهان تندیس تهران – آبیدر سنندج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
 
قرمز پوشان کیش- مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه المپیک کیش
 
پنجشنبه25آذر95    
 
شاهین مهر تهران – رستگار دندی زنجان- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران