به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با توجه به صعود تیم های لیگ دسته اول به مراحل بالاتر جام حذفی و همچنین در نظر گرفتن برگزاری مراسم رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام رضا(ع) برنامه های جدید هفته های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم به شرح زیر تغییر کرد:

*هفته پانزدهم :پنجشنبه 11 آذر 95
 
نساجی مازندران- فولاد یزد- ساعت  14:00-  ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
 
خیبرخرم‌آباد - استقلال اهواز- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد
 
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت  14:15-  ورزشگاه اکباتان تهران
 
ملوان بندرانزلی - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:15-  ورزشگاه تختی انزلی
 
فجرسپاسی شیراز - خونه به خونه مازندران- ساعت  14:15-  ورزشگاه حافظیه شیراز
 
گل‌گهر سیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت  14:15-  ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان    
 
مس کرمان - راه‌آهن تهران- ساعت  14:15-  ورزشگاه امام علی کرمان
 
ایرانجوان بوشهر - سپیدرود رشت- ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
 
نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز - ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    
هفته شانزدهم : چهارشنبه 17  آذر95
 
اکسین البرز - ایرانجوان بوشهر- ساعت  14:00 - ورزشگاه انقلاب کرج
 
راه‌آهن تهران - نساجی مازندران - ساعت  14:00- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران
 
سپیدرود رشت- گل‌گهر سیرجان- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید عضدی رشت
 
فولادیزد - فجرسپاسی شیراز- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
 
خونه به خونه مازندران - ملوان بندرانزلی- ساعت  14:00-  ورزشگاه هفتم تیربابل
 
آلومینوم اراک - بادران تهران- ساعت 14:00- ورزشگاه امام خمینی اراک
 
مس رفسنجان - خیبر خرم‌آباد  - ساعت  14:00-  ورزشگاه شهداء رفسنجان 
 
پارس جنوبی جم بوشهر - استقلال اهواز- ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر
 
نفت مسجدسلیمان - مس کرمان- ساعت 14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    
 
*هفته هفدهم: چهارشنبه 24  آذر95
 
بادران تهران - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:00-  ورزشگاه اکباتان تهران
 
خیبر خرم‌آباد - خونه به خونه مازندران  - ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد
 
فجرسپاسی شیراز - آلومینیوم اراک- ساعت  14:00-  ورزشگاه حافظیه شیراز
 
گل‌گهر سیرجان - فولادیزد- ساعت  14:00- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
 
نساجی مازندران - سپیدرود رشت- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
 
ملوان بندرانزلی - نفت مسجدسلیمان- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی انزلی
 
مس کرمان - اکسین البرز- ساعت  14:00-  ورزشگاه امام علی کرمان
 
استقلال اهواز - مس رفسنجان-ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی اهواز 
 
ایرانجوان بوشهر - راه‌آهن تهران – ساعت 14:15- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر