به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از فدراسیون والیبال،دور مقدماتی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد بزرگسالان کشور با برگزاری 40 دیدار در بجنورد پیگیری شد.

دور مقدماتی سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 95 با حضور 20 تیم در چهار گروه مقدماتی با 40 مسابقه پیگیری شد.

در پایان دور مقدماتی هشت تیم اوج رامسر 2 (رحمان رئوفی و بهمن سالمی)، مجتمع صنعت بناب (شهرام قاسم خواه و پیمان درگاهی)، جهانرو بجنورد (حامد میرزاعلی و عباس پورعسگری)، چاپ سمیا بجنورد (وحید نیکوفرد و رسول یمرلی)، اوج رامسر یک (بهمن قلی پور و رضا نائینی)، لبنیات دوستان بندرترکمن (پرویز فرخی و عزیر امانیان)، هتل کانیار علی آباد (آق محمد سلاق و آرش وکیلی) و بیمه البرز (ابراهیم سنسبیلی و بهنام توکلی) به مرحله حذفی صعود کردند.

گروه بندی این رقابت ها و نتایج کامل دور مقدماتی به قرار زیر است:

 گروه اول:

اوج رامسر (2)، هیات والیبال سیاهکل، مجتمع صنعت بناب (ب)، حسینیه اعظم شیروان و تعاونی گل سرخ بافق

مجتمع فولاد صنعت بناب (ب) یک – اوج رامسر (2) 2 (25 بر 23، 21 بر 23 و 15 بر 11)

حسینیه اعظم شیروان صفر – هیات والیبال سیاهکل 2 (19 بر 21 و 16 بر 21)

حسینیه اعظم شیروان 2 – تعاونی گل سرخ بافق یک (17 بر 21، 21 بر 16 و 16 بر 14)

هیات والیبال سیاهکل یک – اوج رامسر (2) 2 (18 بر 21، 21 بر 17 و 14 بر 16)

هیات والیبال سیاهکل صفر – مجتمع فولاد صنعت بناب (ب) 2 (13 بر 21 و 14 بر 21)

اوج رامسر (2) 2 – تعاونی گل سرخ بافق صفر (21 بر 8 و 21 بر 11)

اوج رامسر (2) 2 – حسینیه اعظم شیروان صفر (21 بر 5 و 21 بر 8)

تعاونی گل سرخ بافق صفر – مجتمع فولاد صنعت بناب (ب) 2 ( 21 بر صفر و 21 بر صفر)

تعاونی گل سرخ بافق صفر – هیات والیبال سیاهکل 2 (صفر بر 21 و صفر بر 21)

مجتمع فولاد صنعت بناب (ب) 2 – حسینیه اعظم شیروان صفر (21 بر 11 و 21 بر 8)

 گروه دوم: جهانرو بجنورد، مروارید سبز رامسر، چاپ سمیا بجنورد، آق پروفیل آق قلا و 1838 زابل

چاپ سیمیا بجنورد صفر – جهانرو بجنورد 2 (19 بر 21 و 15 بر 21)

آق پروفیل آق قلا 2 – مروارید سبز رامسر صفر (21 بر 13 و 21 بر 19)

آق پروفیل آق قلا 2 – زابل 1838 صفر (21 بر 9 و 21 بر 10)

مروارید سبز رامسر صفر – جهانرو بجنورد 2 (16 بر 21 و 22 بر 24)

مروارید سبز رامسر صفر – چاپ سیمیا بجنورد 2 (16 بر 21 و 18 بر 21)

جهانرو بجنورد 2 – زابل 1838 (21 بر 15 و 21 بر 15)

جهانرو بجنورد 2 – اق پروفیل آق قلا صفر (26 بر 24 و 21 بر 18)

زابل 1838 صفر – چاپ سیمیا بجنورد 2 ( 19 بر 21 و 23 بر 25)

زابل 1838 دو – مروارید سبز رامسر صفر (21 بر صفر و 21 بر صفر)

چاپ سیمیا بجنورد 2 – آق پروفیل آق قلا یک (18 بر 21، 21 بر 19 و 15 بر 10)

گروه سوم: اوج رامسر (یک)، لبنیات دوستان بندرترکمن، فولاد صنعت بناب (الف)، زنده یاد مقیمی و پویان پخت پیش قلعه

فولاد صنعت بناب (الف) صفر – اوج رامسز (یک) 2 (20 بر 22 و 12 بر 21)

زنده یاد مقیمی صفر – لبنیات دوستان بندرترکمن 2 (22 بر 24 و 22 بر 24)

زنده یاد مقیمی یک – پویان پخت پیش قلعه 2 (20 بر 22، 21 بر 15 و 11 بر 15)

لبنیات دوستان بندرترکمن 2 – اوج رامسر (یک) یک (18 بر 21، 21 بر 11 و 15 بر 10)

لبنیات دوستان بندرترکمن 2 – فولاد صنعت بناب (الف) صفر (21 بر 11، 21 بر 19)

اوج رامسر (یک) 2 – پویان پخت پیش قلعه صفر (21 بر 13 و 21 بر 9)

اوج رامسر (یک) 2 – زنده یاد مقیمی یک (24 بر 26 و 21 بر 7 و 15 بر 12)

پویان پخت پیش قلعه 2 – فولاد صنعت بناب (الف) یک (19 بر 21، 22 بر 20 و 15 بر 12)

پویان پخت پیش قلعه صفر – لبنیات دوستان بندر ترکمن 2 (18 بر 21 و 9 بر 21 )

فولاد صنعت بناب (الف) 2 – زنده یاد مقیمی صفر (21 بر صفر و 21 بر صفر)

گروه چهارم: بیمه البرز، هتل کانیار علی آباد، شرکت بهنوش ایران، صنایع چوبی آبنوس و فرش ترکمن بجنورد

شرکت بهنوش ایران صفر – بیمه البرز 2 (17 بر 21 و 18 بر 21)

صنایع چوب آبنوس صفر – هتل کانیار علی آباد 2 (18 بر 21 و 17 بر 21)

صنایع چوب آبنوس 2 – فرش ترکمن بجنورد یک (18 بر 21، 21 بر 11 و 15 بر 10)

هتل کانیار علی آباد 2 – بیمه البرز یک (23 بر 21، 17 بر 21 و 15 بر 9)

هتل کانیار علی آباد 2 – شرکت بهنوش ایران صفر (21 بر 12 و 21 بر 14)

بیمه البرز 2 – فرش ترکمن بجنورد صفر (21 بر صفر و 21 بر صفر)

بیمه البرز 2 – صنابع چو آبنوس صفر (21 بر 17 و 21 بر 15)

فرش ترکمن بجنورد صفر – شرکت بهنوش ایران 2 (9 بر 21 و 16 بر 21)

فرش ترکمن بجنورد صفر – هتل کانیار علی آباد 2 (صفر بر 21 و صفر بر 21)

شرکت بهنوش ایران صفر – صنایع چوب آبنوس 2 (صفر بر 21 و صفر بر 21)