به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، رقابت‌های کشتی پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم استاد سید جواد رفوگر، از دیروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است.

اسامی نفرات برتر روز نخست این رقابت ها به شرح زیرا ست:

کشتی آزاد گروه A

58 کیلوگرم: 1- علیرضا رستگار از فارس2- سعید قاسم نژاد از مازندران 3- آراس هنرمند از کردستان و اصغر غفاری همدان

63 کیلوگرم: 1- حسین رومیایی (همدان) 2- حسین اکبری (گیلان) 3- سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی) و علیرضا شربتی (گلستان)

69 کیلوگرم: 1- وحید دژم خو از آذربایجان شرقی 2- مهدی سلاح ورزی از ایلام 3- حسین بهرام نژاد از البرز و اصغر عزیان زندی از قم

76 کیلوگرم: 1- داود قلی پور از تهران الف  2- جواد صمدی روشن از همدان 3- محمد قاسم جمال لیوانی از گلستان و سعید ملکی از زنجان

85 کیلوگرم: 1- رضا پیوندی از همدان 2- آرش برزگر از خراسان شمالی 3- محمدعلی بچه سقا از فارسو عباس اسلامی از مازندران

97 کیلوگرم: 1- سید ابراهیم اوصیاء از مازندران 2- یوسف جهانی ازآذربایجان شرقی 3- پیام بارقی از آذربایجان غربی و محسن زراعتی از اصفهان

130 کیلوگرم: 1- محمد جواد استواری از کرمانشاه2- غلامحسین هادی از آذربایجان شرقی 3- حجت جهانگیری از آذربایجان غربی و فریبرز ثمربخش از فارس

کشتی آزاد گروه B

58 کیلوگرم: 1- احمد نظری از لرستان 2- جواد مازنی از گلستان 3- مهرداد امینی از کرمانشاه و اژدر سوسنی از گیلان

63 کیلوگرم: 1- بهزاد نعمتیان از سمنان 2- میکائیل مرادی از تهران الف 3- وجی علیمی از گلستان و مصطفی پاشایی از کردستان

69 کیلوگرم: 1- اسماعیل فتحعلی نژاد از اصفهان 2- محسن ملکی از مازندران 3- رضا اکبرزاده وظیفه دان از خراسان رضوی و حسین شادمانی فر از سیستان و بلوچستان

76 کیلوگرم: 1- کاظم بابایی از مازندران 2- حسین هاشمی از قزوین 3- صارم شیرازی از کرمانشاه و مرتضی نورستانی از تهران الف

85 کیلوگرم: 1- محمدرضا عمران از مازندران 2- سید اشرف رضوی از کردستان 3- شاپور سعدی نژاد از کیش و حمیدرضا وثوقیان از خراسان رضوی

98 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی از کرمانشاه 2- محمد کمروند از همدان 3- جواد فرامرزی از کهکیلویه و بویراحمد و بابک حیدری از سیستان و بلوچستان

130 کیلوگرم: 1- محمد نیکونژاد از خراسان شمالی 2- یوسف خداکرمی از آذربایجان شرقی 3- امید صفار از گلستان و خسرو اروجی از توابع تهران

کشتی آزاد گروه G

58 کیلوگرم: 1- اکبر عبادی از گیلان 2- خسرو میمنی از تهران الف 3- صحبت فرهادی از کرمانشاه 4- مهدی رئیسی از خراسان رضوی

63 کیلوگرم: 1- حسین انصاری از تهران الف 2- علی اکبر بهروش از سیستان و بلوچستان 3- بهزاد پنجه زاده از کرمانشاه 4- فتح اله فدایی از اصفهان

69 کیلوگرم: 1- محمود امیرخانلو از گلستان2- سید محمدعلی نوران از یزد 3- تقی کشاورز از قزوین  و تیمور بابایی از تهران الف

76 کیلوگرم: 1- احمد مریخی از آذربایجان شرقی 2- نقدعلی ملکی از زنجان 3- محمد کریم ثریا آسا از فارس4- حسین زاد فلاح از البرز

85 کیلوگرم: 1- رستم بینا از گیلان 2- محمدحسن بهنود از مازندران3- عبدالعظیم ماسالی از تهران الفو جلال پیشکاری از کردستان

98 کیلوگرم: 1- رحمت اله شریفی از گیلان 2- محمدحسین بابایی از مرکزی