به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با وجود اینکه تمرینات استقلال بیش از 10 روز است که آغاز شده، اما هنوز امید ابراهیمی با آبی پوشان پایتخت به توافق نرسیده و تصمیمی برای ادامه حضور در استقلال نگرفته است.

این ستاره خط میانی استقلال در هفته های گذشته با پیشنهادات خوبی از باشگاه های قطری مواجه شده بود اما با آنها به توافق نرسید تا امید هواداران برای ماندن ابراهیمی زیاد شود.

اما گویا قرار نیست فعلا ابراهیمی قرارداد خود با آبی پوشان پایتخت را تمدید کند و به نوعی هواداران و کادرفنی استقلال را سر کار گذاشته است.

او در آخرین اظهار نظر خود در این رابطه گفت: به زودی همه چیز مشخص خواهد شد. در حال حاضر تصمیم گرفته ام که در این باره سکوت کنم!

این رفتار ابراهیمی شباهت زیادی به نحوه قراداد بستن مهدی طارمی دارد.مهاجم پرسپولیس پیش از توافق با این تیم برای تمدید قرارداد، از بازی در اروپا و حضور در لیگ های معتبر این قاره صحبت کرده بود، اما سرانجام جایی را بهتر پرسپولیس و دریافت مبلغی نزدیک به 2 میلیارد پیدا نکرد.

بنابراین به نظر نمی رسد تاخیر ستاره خط میانی استقلال برای همراهی آبی پوشان، علتی جز دریافت مبلغ بیشتر و افزایش رقم قرارداد داشته باشد.