به گزارش سرویس ورزشی برنا رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور عصر امروز (جمعه) با قهرمانی تیم کرمانشاه در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب به پایان رسید.

در پایان مسابقات قهرمانی دوومیدانی کشور در رده سنی جوانان تیم کرمانشاه با 36 امتیاز قهرمان شد، گلستان با 35 امتیاز نایب قهرمان شد و لرستان با 32 امتیاز در رده سوم ایستاد.

نتایج به دست آمده در مواد مختلف به شرح زیر است:

 

200 متر:

1- سینا محمدی از استان کردستان - 22.17 ثانیه

2- محمد چشمه زار از استان کرمانشاه - 22.33 ثانیه

3- سعید پیری از استان کرمانشاه - 22.57 ثانیه

 

400 متر با مانع:

1- رضا ملک‌پور از استان قم - 53.28 ثانیه

2- محمدرضا رحمانی از استان  قزوین - 55.35 ثانیه

3- علی الهی از استان خراسان رضوی - 57.77 ثانیه

 

پرش سه گام:

1- امیر هزامی از استان خوزستان - 14.09 متر

2- هادی مداحی از استان گلستان - 14.08 متر

3- مجتبی زاهدی از استان خراسان رضوی - 13.77 متر

 

800 متر:

1- عطا اسدی از استان آذربایجان شرقی - 1:55:56 دقیقه

2- سیداسماعیل موسوی از استان خوزستان - 1:58:05 دقیقه

3- بابک کرمی از استان کرمانشاه - 1:58.86 دقیقه

 

پرش ارتفاع :

1- رضا سلیمی از استان لرستان - 2.00 متر

2- آرین زرعکانی از استان تهران الف - 1.95 متر

3- حمیدرضا غیور از استان فارس - 1.85 متر

 

پرتاب نیزه:

1- دانیال کاووسی از استان گلستان - 63و26 متر

2- عنایت وفا بین از استان کهکیلویه و بویراحمد - 62.07 متر

3- مهدی فتحی از استان لرستان - 55.43 متر

 

3 هزار متر بامانع:

1- علی رستمی از استان قزوین - 10:07:65 دقیقه

2- سلمان پیرانوند از استان لرستان - 10:09:95 دقیقه

3- علیرضا خطیبی از استان فارس - 10:14:01 دقیقه

 

4 در 400 متر امدادی:

1- تیم هرمزگان - 3:27:28  دقیقه

2- تیم خوزستان - 3:31:63 دقیقه

3- تیم فارس - 3:38:88 دقیقه

 

پرتاب دیسک:

1-  امین آخوند زاده - یزد - 46.25 متر

2-  بهزاد خاکی - اردبیل-  45.30 متر

3-  محمدرضا طیبی - مازندران - 44.81 متر

 

10 کیلومتر پیاده‌روی:

1- مهدی ابراهیمی از استان یزد - 58:10:7 دقیقه

2- امیر زارعیان از استان قزوین - 60:04:03 دقیقه

3- سجاد اکبرپور از استان کرمان - 62:31:7 دقیقه

 

110 متر:

1- آرمین سبحانی از استان کرمانشاه - 14:70 ثانیه

2- مهدی نظامی از استان لرستان - 14:92 ثانیه

3- علی الهی از استان خزاسان رضوی - 15:93 ثانیه

 

100 متر:

1- سینا محمدی از استان کردستان – 10:90 ثانیه

2- محمد چشمه زار از استان کرمانشاه – 10:96 ثانیه

3- امیر رضا صدیقی –آزاد- 11:00 ثانیه

 

پرش طول:

1- صادق مردانی از استان زنجان - 7.21 متر

2- میثم عبدالله پور از استان قزوین - 7.16 متر

3- هادی مداحی از استان گلستان - 6.69 متر

 

پرتاب چکش:

1- اکبر هلالی از استان آذربایجان غربی – 58.98 متر

2- رضا شهبازی از استان کلستان – 57.74 متر

3- مهدی رستمی مقدم از استان خراسان رضوی – 45.25 متر

 

1500 متر:

1- ایمان طالبی رسا از استان همدان – 4:09:46 دقیقه

2- علیرضا خطیبی از استان فارس – 4:10:31 دقیقه

3- سیداسماعیل موسوی از استان خوزستان – 4:10:83 دقیقه

 

5 هزار متر:

1- عطا اسدی از استان آذربایجان شرقی – 15:59:29 دقیقه

2- مهدی هژیر از استان آذربایجان شرقی – 16:19:38 دقیقه

3- علی رستمی از استان قزوین – 16:33:883 دقیقه

 

پرش با نیزه:

1- علی دهقان منشادی از استان یزد – 3.70 متر

2- احمدرضا حسنی از استان اصفهان – 3.30 متر

3- سجاد احمدی از استان تهران الف – 3.10 متر

 

پرتاب وزنه:

 

1- پوریا صفری از استان تهران الف – 15.91 متر

2- محمدرضا سلیمی از استان اصفهان – 15.84 متر

3- مهدی رستمی از استان خراسان رضوی – 14.85 متر

 

4 در 100 متر امدادی:

1- کرمانشاه – 43:39 ثانیه

2- زنجان - 43:42 ثانیه

3- البرز – 44:03 ثانیه

 

دهگانه

1- مهدی جدیدی از یزد با 4924 امتیاز

2- هومن کاظمی از البرز با 4155 امتیاز

3- احسان خسروانی از بوشهر با 3869 امتیاز