به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، علی سالاری با اشاره به بازدید خود از بخش لیردف این شهرستان اظهار داشت: مردم این بخش همواره با حضور پرشور خود در تمامی میادین ازجمله انتخابات‌ها و راهپیمایی‌ها دین خود را به‌خوبی به انقلاب و شهدا ادا کرده و پشتیبان ولی فقیه زمان خود هستند.

وی افزود: حضور ما در شرقی‌ترین منطقه هرمزگان اولا جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم و بررسی درخواست‌های آنها بود و ثانیا به‌جای کشاندن مردم به ادارات وظیفه داریم به سمت روستاها برویم تا مشکلات را از نزدیک رصد کنیم.

فرماندار بندر جاسک با بیان اینکه خدمات نظام در بعد از انقلاب به روستاها و مناطق محروم این بخش بسیار گسترده و قابل توجه بوده‌ است، تصریح کرد: راه روستایی کرتی و کاشی تجهیز کارگاه شده و همچنین آب و برق روستاهای این مسیر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

سالاری گفت: دشت جگین این شهرستان یکی از ظرفیت‌های مهم کشاورزی استان محسوب می‌شود که مسئولان باید با تبلیغ و تشویق مردم به دریافت تسهیلات با سود کم تلاش کنند تا برای معیشت و اشتغال اهالی گام‌های موثری برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه جوانان این شهرستان باید بیشترین سهم را از آبادانی و توسعه منطقه جاسک که به یک منطقه اقتصادی مهم انرژی تبدیل خواهد شد ببرند، اظهار داشت: در این راستا مسئله آموزش و تربیت نیروهای بومی برای گشودن مشکل ماندگاری نیروی کار باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

در این بازدید که با همراهی فرماندهان بسیج و دریابانی، امور زیر بنایی و عمرانی مانند برق، راه و شهرسازی ،آب و فاضلاب، منابع طبیعی، شیلات، ارتباطات و بنیاد مسکن انجام شد در مورد برنامه‌های توسعه‌ای روستاهای این بخش نیز اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفت.

بخش لیردف از توابع شهرستان جاسک با 18 هزار نفر جمعیت در فاصله 480 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.