به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا ، اسامی راه یافتگان به مجلس شورای اسلامی در مرحله دوم انتخابات به شرح زیر است.

1-در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد منصور مرادی با کسب 28 هزار و 138 رای از مجموع آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

2-در حوزه انتخابیه سنقر سید جواد حسینی کیا با کسب 14 هزار و 785 رای از مجموع 27 هزار و 491 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.

3- در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، شکور پورحسین شقلان با کسب 52 هزار و 731 رای از مجموع 101 هزار و 306 آرای صحیح مآخوذه راهی مجلس شد.

4- در حوزه انتخابیه بروجن نیز خدیجه ربیعی فردانبه با کسب 22 هزار و 275 رای از مجموع 41 هزار و 253 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.

5- در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر،آبدانان و بدره «شادمهر کاظم زاده» با کسب 51 هزار و 604 رای از مجموع 89 هزار و 742 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.

6- در حوزه انتخابیه ملایر «احمد آزادیخواه» با کسب 34 هزار و 313 رای از مجموع 67 هزار و 867 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

7- در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان «سمیه محمودی» با کسب 28 هزار و 905 رای از مجموع 50 هزار و 493 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

8- در حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا نیز «علی عسگر ظاهری عبده وند» با کسب 45 هزار و 522 رای از مجموع 82 هزار و 193 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

9- در حوزه انتخابیه آبادان «غلامرضا شرفی» با کسب 21 هزار و 100 رای از مجموع 40 هزار و 726 آرا صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

10- در حوزه انتخابیه سلماس «شهروز برزگر کلشانی» با کسب 39 هزار و 809 رای از مجموع 71 هزار و 874 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

11- در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه قاسم میرزایی نیکو با کسب 20 هزار و 659 رای از مجموع 36 هزار و 527 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

12- در حوزه انتخابیه مرند و جلفا محمد حسن نژاد با کسب 60 هزار و 55 رای از مجموع 119 هزار و 420 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

13- در حوزه انتخابیه مهریز،بافق،ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان بافقی با کسب 42 هزار و 159 رای از مجموع 73 هزار و 223 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

14- در حوزه انتخابیه شازند علی ابراهیمی با کسب 23 هزار و 536 رای از مجموع 43 هزار و 885 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

15- در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان هم جلال میرزایی با کسب 62 هزار و 231 رای و سلام امینی با کسب 61 هزار و 338 رای از مجموع 165 هزار و 289 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافتند.

16- در حوزه انتخابیه کرمانشاه احمد صفری توانست با کسب 74 هزار و 304 رای از مجموع 124 هزار و 858 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یابد.

17- در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان، حسن نوروزی با کسب 54 هزار و 521 رای از مجموع 89 هزار و 869 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

18- در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، سیدعلی ادیانی توانست با کسب 51 هزار و 222رای از مجموع 100هزار و 120 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یابد.

19- در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری حبیب الله کشت زر با کسب 44هزار و 393 رای از مجموع 82 هزار و 966 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

20- در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جودکی نیز علی گلمرادی با کسب 60هزار و 133 رای از مجموع 104هزار و 950 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

21- در حوزه انتخابیه شبستر، معصومه آقاپور علیشاهی توانست با کسب 24هزار و 952 رای از مجموع 39هزار و 754 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شود.

22- درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد آقای محمد محمودی شاه نشین با کسب 81826 رأی از مجموع 133871 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

23- درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستک و پارسیان آقای خالد زمزم نژاد با کسب 60759 رأی از مجموع 99536 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

24- درحوزه انتخابیه رزن آقای حسن لطفی با کسب 25324 رأی از مجموع 48462 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

25- درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه آقای محمد عزیزی با کسب 37693 رأی از مجموع 73002 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

26- درحوزه انتخابیه رودبار آقای منوچهر جمالی سوسفی با کسب 28370 رأی از مجموع 49676 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .