به گزارش خبرگزاری برنا از بیرجند، فرهاد فلاحتی در جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه با تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی(ع)، اظهار داشت: درک شب‌های قدر درک ائمه معصومین بوده و شب‌های قدر شب‌های درک ولایت است.

وی با بیان اینکه پاسداری از مردم‌سالاری دینی به دست مسئولان است، گفت: ارزش نظام اسلامی به این مردم سالاری بوده که با شفافیت و روشنی نظر و رای مردم است که حاکم می‌شود و این خیلی اهمیت دارد.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس دهم شورای اسلامی با قدرت و قوت مسائلی را پیگیری می‌کند که جزء اولویت‌های کشور است، افزود: در پیام مقام معظم رهبری به مجلس دهم دو موضوع مهم تأکید شد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فلاحتی تصریح کرد: اگر امروز توجه دشمن و استکبار و رژیم صهیونیستی این است که بدنه و شالوده مهم این تمدن اسلامی که حرکت می‌کند و توسعه می‌یابد و به جایی می‌رسد که استکبار را نشانه گرفته و باعث اضمحلال ابرقدرت‌ها شده را هدف قرار داده، به‌خاطر این عظمتی است که تمدن اسلامی دارد و آنها این را به خوبی درک کرده‌اند.‌

وی ادامه داد: هر کدام از ما در دوران مسؤولیت خود به عنوان کارگزار جمهوری اسلامی ایران در این تمدن عظیم که در حال شکل‌گیری است نقش داریم و به هر میزان که در این مسیر درست حرکت کنیم و مسیر آینده را بشناسیم به همان میزان موفق خواهیم بود.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رکن رکین در توسعه تمدن اسلامی، مردم سالاری است، تأکید کرد: مردم سالاری دینی یکی از افتخاراتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن می‌بالد و افتخار می‌کند.

فلاحتی تصریح کرد: فهم یک موضوع می‌تواند برای مسؤولان نظام و کارگزاران در مسیر کاری خیلی تعیین کننده باشد و آن این است که هر کدام از مسؤولان شهرستان یک کارگزار در مسیر ایجاد تمدن اسلامی هستیم.

وی با بیان اینکه اگر پیکر مطهر شهدای حرم هر روز بر دستان ما تشییع می‌شوند، این شهدا، شهدای ایجاد این تمدن اسلامی هستند، تصریح کرد: امروز اگر آزادی فلوجه، شرایط عراق، یمن و دمشق برای ما اهمیت دارد به‌خاطر این بوده که اینها بخشی از این تمدن بزرگ اسلامی است.

انتهای پیام/