به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام، مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: مراسم روز عرفه در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس با حضور بیش از شش هزار نفر غیربومی برگزار می‌شود.

سرگرد حجت‌الله منصوربیگی اظهار داشت: از ابتدای شهریور تاکنون استقبال و حضور کاروان‌های راهیان نور از یادمان‌های دفاع مقدس در استان ایلام و به‌ویژه در شهرستان مرزی مهران بیشتر شده است.

وی با اشاره به در پیش بودن روز عرفه، افزود: هر ساله با نزدیک شده به عرفه افراد زیادی تمایل دارند که در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس در ایلام حضور داشته باشند.

مسئول سازمان اردویی راهیان‌نور و گردشگری سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد: در این ایام تعداد کاروان‌ها بیشتر می‌شود و استان‌هایی برای حضور در این روز در مناطق جنگی ایلام اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: استان‌هایی مانند لرستان، مازندران و قم برای اعزام کاروان در روز عرفه به ایلام درخواست هایی داشته‌اند.

منصوربیگی عنوان کرد: مراسم ویژه روز عرفه امسال در مناطق عملیاتی شرهانی و چیلات و نقطه ایثار و قرارگاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام برگزار می‌شود.

وی گفت: براساس درخواست‌هایی که برای اعزام کاروان به ما رسیده است، امسال مراسم روز عرفه در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس با حضور بیش از شش هزار نفر غیر بومی برگزار می‌شود.