به گزارش خبرگزاری برنا در یلام، فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری دو شرور سابقه دار که 18 فقره شرارت، چاقو کشی و سرقت مسلحانه را در کارنامه ننگین خود ثبت کرده بودند در شهرستان سیروان خبر داد.

سردار دولتی اکیپ گشت انتظامی شهرستان سیروان از توابع استان ایلام به یک خودروی پژو که با چراغ خاموش با هدف انجام فعل مجرمانه در تاریکی شب به طرز مشکوکی پارک کرده بود مواجه شدند که خودرو با مشاهده اکیپ گشت انتظامی از محل متواری شد.

وی عنوان کرد: متهمان پس از فرار با انجام حرکات پرخطر و حادثه ساز قصد واژگونی خودروی پلیس را داشتند که با رعایت قوانین به کارگیری سلاح و اعلام هشدار، مأموران موفق شدند یکی از متهمان را با شلیک گلوله زخمی و هر دو متهم را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: متهم زخمی شده جهت مداوا تحت الحفظ به بیمارستان اعزام شد و متهم دیگر نیز با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضائی شد.

دولتی خاطرنشان کرد: در این عملیات پلیسی متأسفانه یکی از مأموران وظیفه شناس از ناحیه دست چپ آسیب دید.

وی با تأکید بر برخورد با اخلالگران نظم و امنیت عمومی و پاسخگویی به مطالبات و دغدغه‌های شهروندان عنوان کرد: دستگیری اراذل و اوباش توسط پلیس رضایتمندی شهروندان شهرستان سیروان را به همراه داشت.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: پلیس به هیچ وجه اجازه عرض اندام به افراد شرور و اراذل و اوباش را که بخواهند برای مردم ایجاد ناامنی کنند، نخواهد داد