به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،شهناز حمزه‌لویی» مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان در گفت‌وگو با برنا لرستان  با اشاره به اجرای طرح معافیت پرداخت جرایم کارفرمایان تحت پوشش تأمین اجتماعی اظهار کرد: این طرح، به‌منظور حمایت و تقویت کارفرمایان دولتی و غیردولتی بدهکار انجام می‌شود که از تاریخ ١٩ دی امسال آغاز شده و با تمدید این طرح برای سه ماه ادامه خواهد داشت.
وی با تاکید بر همکاری رئیسان شعب تأمین اجتماعی استان و اطلاع رسانی همه جانبه به کارفرمایان بدهکار در رابطه با بهره‌مندی از تسهیلات این طرح، افزود: واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی استان مشمول این طرح می‌شوند و می‌توانند با پرداخت یکجا و یا تقسیط بدهی خود، از پرداخت جرایم معاف شوند.
حمزه‌لویی گفت: متقاضیان باید برای بهره‌مندی از مزایای این طرح، درخواست خود را سریعاً به شعب تأمین اجتماعی استان تسلیم کنند.
مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان بیان کرد: کارگاه‌های موجود استانی 250 میلیارد تومان بدهی معوق به سازمان تأمین اجتماعی دارند که این امر یک مشکل جدی برای این اداره کل محسوب می‌شود و به حمایت و همکاری جدی مسئولان برای وصول این مطالبات نیازمندیم.