به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران ؛به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان های تابعه استان در رده سنی خردسالان پسر،با حضور ۱۰۷ هوگوپوش در قالب ۱۳ تیم (رباط کریم ، اسلامشهر، چهاردانگه، شهر قدس، بهارستان، شهرری،جنوب شرق، شمال شرق، شمالغرب، جنوب شرق ،شمیرانات ،شهریار و ورامین)روز گذشته جمعه ۵ آذر ماه در سالن شهید کبکانیان برگزار شد.

در پایان این پیکارها،هوگوپوشان بهارستان با  ۳ نشان طلا،۲ نقره و یک برنز و کسب ۵۵ امتیاز عنوان قهرمانی را تصاحب کرد،تیم هیات تکوانتدو شمالشرق با ۲ طلا،۲نقره و ۴ برنز و کسب ۵۵امتیاز نایب قهرمان شد،تیم هیات تکواندو شمالغرب با ۲ نشان طلا،یک نقره و ۵ برنز و کسب ۵۰ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد و تیم های چهاردانگه و اسلامشهر به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

اسامی نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل می باشد؛

وزن اول:

۱-امیر علی مایلی(بهارستان)

۲-شایان فرشادی(جنوبشرق)

۳-محمد پارسا گیلانی(شمالغرب)  ومحمد امین پور صادق ( شمالشرق)

وزن دوم:

۱-یاسین عزیزی( چهاردانگه)

۲-مهدی بسحاق(اسلامشهر)

۳-ابوالفضل پرموز( جنوبغرب) و مهیار مسکنی(شمالغرب)

وزن سوم:

۱-محمد اسکندری(چهاردانگه)

۲-یوسف قاسمی(جنوبغرب)

۳-مهیار گنجعلی زاده(شمالشرق) و دانیال الوندی(شمالغرب)

وزن چهارم:

۱-مخمد رضا محمدی(بهارستان)

۲-پوریا شیدایی(شمیرانات)

۳-محمد رضا عزیزی و مهدی اسکندری (چهاردانگه)

وزن پنجم:

۱-امیر محمد ایمانی(شمالشرق)

۲-علیرضا محمودی(شمالغرب)

۳-حمید رضا عبدل( شهرری) و رهام یوسفی نژاد (شمیرانات)

وزن ششم:

۱-ایلیا زکایی(شمالغرب)

۲-امیر عباس خانی( بهارستان )

۳-امیر علی علی عسگری( شمالشرق) و هومن یوسفی (شهر قدس)

وزن هفتم :

۱-مرتضی تورنگ (بهارستان)

۲-محمد رضا گنجعلی زاده(شمالشرق)

۳-امیر محمد کیمیای( شمالغرب) و امیر مهدی رضایی( شمیرانات)

وزن هشتم:

۱-محمد مبین نظری ( اسلامشهر)

۲-یدالله تیموریان( شمالشرق)

۳-امیر حسین شهبازی(جنوبشرق) و محمد حسین میری(شمالشرق)

وزن نهم:

۱-ماهان شریفی ( شمالغرب)

۲-علی شیرزاد( بهارستان)

۳-دانیال قدیمی ( شمالشرق) و محمد مهدی رحیم زاده(شمالشرق)

وزن دهم :

۱-علی اعظمی ( شمالشرق)

۲-محمدحسین افشار (شهر قدس)

۳-محمد رضا احمدی نیا ( چهاردانگه) و امیر رضا پردیوری( جنوبغرب)

بهترین های این مسابقات ؛

فنی ترین مربی : داود همایون هیات تکواندو بهارستان

فنی ترین بازیکن:امیر علی مایلی

بهترین سرپرست:مهدی احمدی ( چهاردانگه)

بهترین داور:حمید رضا خدایی

تیم اخلاق:هیات تکواندو شهرستان ورامین