به گزارش برنا آذربایجان غربی، فرمانده سپاه شهدا استان در تشریح برنامه های گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه این هفته از 30 ابان اغاز شده و 6 اذر به پایان می رسد ; تاکید کرد : به مناسبت 37 مین سال تاسیس این 37 عنوان برنامه برگزار می شود.

سردار عابدین خرم تاکید کرد : بسیج یک فرهنگ است که موجب اتحاد و انسجام اسلامی شده است.

 وی هدف اصلی این هفته را تبیین نقش و جایگاه بسیج عنوان کرد و افزود : خدمتگذاری و اقتدار ملی هدف اصلی گرامیداشت هفته بسیج است.

وی ادامه داد : سیاست های این هفته ترویج گفتمان انقلابی گری , نمایش اقتدار و همگانی بسیج , نقش افرینی تشکل های خودجودش مردمی و انقلابی , کاهش تصدی گری برنامه های بسیج است.

فرمانده سپاه شهدا اذربایجان غربی : بسیج طلایه دار اقتصاد مقاومتی است و توانسته در چند سال اخیر با اختصاص 45 میلیارد تومان بیش از 7800 خانوار را صاحب شغل کند.

فرمانده سپاه شهدا اذربایجان غربی از افتتاح 30 طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با اعتبار 600 میلیون تومان در هفته بسیج خبر داد.

سردار عابدین خرم گفت : در این هفته همچنین 50 طرح محرومیت زدایی شامل ابرسانی روستایی , منزل مسکونی , خانه عالم , پل و ... افتتاح می شود.

وی از کلنگ زنی 10 پروژه محرومیت زدایی در طول هفته خبر داد و گفت : در این هفته 15 پروژه ورزشی شامل 9 دی و صالحین با بیش 10 هزار مترمربع و با اعتبار 2 میلیارد و 800 میلیون تومان افتتاح می شود.