به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران؛ دومین دوره این مسابقات باحضور ۱۱۵ تکواندو در قالب ۱۵تیم دماوند، اسلامشهر، جنوبشرق، شهرری، پردیس، شمیرانات، شمالغرب، پیشوا، شهرقدس، بهارستان، شهریار، ملارد، ورامین، جنوبغرب و شمالشرق به میزبانی هیات تکواندو اسلامشهر برگزار شد.

با اتمام این مسابقات، تیم هیات تکواندو شمالغرب با کسب ۲ نشان طلا، ۴نقره، ۲برنز و ۶۲ امتیاز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، هیات تکواندو شمال شرق با کسب ۳ مدال طلا، ۳برنز و ۵۵امتیاز نایب قهرمان شد و هیات تکواندو بهارستان با کسب ۲ نشان طلا، یک نقره و ۴ برنز با کسب ۵۲ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

شایان ذکر است مراسم افتتاحیه دومین دوره المپیاد تکواندو امیدهای آینده پایتخت،با حضور رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان و استان تهران، مسعود لشکری دبیر هیات استان تهران، آرمیان رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران، ملک شاهی معاون سیاسی فرماندار اسلامشهر و مسئولین هیات و اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

 

 

نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند:

وزن اول

مقام اول: علیرضا بودلایی (بهارستان)

مقام دوم: حسین لطفی( شمال غرب)

مقام سوم: امیرحسین ویژگی (ورامین)

مقام سوم مشترک :رضا مرادی (جنوب غرب)

وزن دوم

مقام اول: محمد محمدنیا (ورامین)

مقام دوم: سیدایمان موسوی (جنوب شرق)

مقام سوم: محمدعباداله پور (بهارستان)

مقام سوم مشترک: عرفان توکل( شمال شرق)

وزن سوم

مقام اول: ابوالفضل حاتمیان (بهارستان)

مقام دوم: محسن قشقایی (ورامین)

مقام سوم: علی حمدالهی (شهرری)

مقام سوم مشترک :عبداله رستم زاده( شمال غرب)

وزن چهارم

مقام اول :محمدحسین حق گو( شمال غرب)

مقام دوم :پژمان موسی پور (شهرری)

مقام سوم: علی رحمتی( شمال شرق)

مقام سوم مشترک: بهزاد خواجه وند (شمیرانات)

وزن پنجم

مقام اول: مجتبی پاسار (شمال شرق)

مقام دوم: امیررضا داودی (شمال غرب)

مقام سوم: مصطفی احمدی (بهارستان)

مقام سوم مشترک: محمدمهدی بصیرزاده (ورامین)

وزن ششم

مقام اول :محمدمهدی عمادی (جنوب شرق)

مقام دوم: امید حق گو (شمال غرب)

مقام سوم :محمدسجاد قرگزلی (شمیرانات)

مقام سوم مشترک :محمدحسین محلوجی (شهرقدس)

وزن هفتم

مقام اول: علی کاویانی فر (شمال شرق)

مقام دوم :امیرمحمد پاسلاری( شهریار)

مقام سوم: علیرضا صلحی (بهارستان)

مقام سوم مشترک: آرمین رحمتی (شمال غرب)

وزن هشتم

مقام اول: کامیاب مبینی (شمال شرق)

مقام دوم: افشین علیزاده (بهارستان)

مقام سوم: محمدرسول زرین کفش( شهر ری)

مقام سوم مشترک :علی متولی شهریار

وزن نهم

مقام اول: نیما مهرعلی (شمال غرب)

مقام دوم: محمدحسین هاشمی (شمیرانات)

مقام سوم :امیرحسین آرا( بهارستان)

مقام سوم مشترک: امیرجواد آذری خواه (شمال شرق)

وزن دهم

مقام اول:محمدامین کاووسی (شمیرانات)

مقام دوم: علی قائمی(شمال غرب)

مقام سوم: حسن کاشانی(ورامین)

مقام سوم مشترک: محمدامین قدیانی( شهریار)

بهترین ها؛

داور نمونه : حسین میرباقری

بهترین مربی: علی کاظمی(شمال غرب)