به گزارش خبر گزاری برنا  استان تهران؛ دیدارهای هفته اول و دوم، یازدهمین  دوره  رقابتهای لیگ  دسته یک خردسالان پسر (جام شکوفه ها تکواندو)، با حضور ۱۱ تیم “شاهین گل جنوب شرق الف، فرمانیه، مدرسه تکواندو دیندار، ماهان بتن فرزانگان، آکادمی رعد پایتخت،شهیدان دومیرایی، آکادمی عزیزی، مدرسه تکواندو مددپور، آکادمی نجفی، کفش پانیک و شاهین گل جنوب شرق ب” روز گذشته (جمعه) به میزبانی خانه تکواندو پایتخت  برگزار شد.

در پایان هفته دوم این رقابت‌ها، شاهین گل جنوب شرق الف ،فرمانیه  ومدرسه تکواندو دیندارهر سه با ۲ پیروزی و کسب ۶ امتیاز و به ترتیب با تفاضل ۱۴، ۱۲ و ۱۰ در رده های اول تا سوم جای گرفتند.

همچنین ماهان بتن فرزانگان،آکادمی رعد پایتخت،شهیدان دومیرایی،آکادمی عزیزی،مدرسه تکواندو مددپور،اکادمی نجفی،کفش پانیک و شاهین گل جنوب شرق ب  به ترتیب رتبه های چهارم الی یازدهم را به خود اختصاص دادند.

نتایج هفته اول ///

شهیدان دومیرایی ۵ – اکادمی عزیزی ۵

شاهین گل جنوب شرق الف ۹ – شاهین گل  جنوب شرق ب  یک

فرمانیه ۹ – کفش پانیک یک

مدرسه تکواندو دیندار ۷ – مدرسه تکواندو شهید مددپور ۳

اکادمی رعد پایتخت ۳- ماهان بتن فرزانگان ۷

اکادمی نجفی در قرعه استراحت  قرار گرفت .

نتایج هفته دوم ///

شاهین گل جنوب شرق الف ۸ – آکادمی نجفی ۲

فرمانیه ۷ – آکادمی عزیزی ۳

مدرسه تکواندو دیندار ۸ – شاهین گل جنوب شرق ب ۲

آکادمی رعد پایتخت ۶ – کفش پانیک ۴

ماهان بتن فرزانگان ۶ – مدرسه تکواندو دیندار ۴

شهیدان دومیرایی در این هفته در قرعه استراحت بود .

بهترین های هفته از سوی سازمان لیگ بدین شرح معرفی شدند ؛

فنی ترین تیم :شاهین گل جنوب شرق الف

تیم اخلاق :کفش پانیک

بهترین سرپرست:مهدی مددپور  از تیم مدرسه شهید مددپور

بهترین و پر امتیاز ترین بازیکن :شاهین صحرایی از شاهین گل جنوب شرق الف

بهترین کوچ :دامون ابوالقاسمی  از تیم شاهین گل جنوب شرق الف

لازم به ذکر است تیم شاهین گل جنوب شرق الف  به پاس  سپاس از داوران استان تهران،با اهدا شاخ گل از آنان قدردانی کردند .

 

گفتنی است در این دوره از رقابتها،۳۴ داور “مرتضی صدفیان،رحیم صفایی،عباس محبی،بهزاد نوشادی مقدم،مهدی بهادری،مصطفی تقوی گودرزی،مرتضی افتخاری،عباس رضایی،محمد هداوند حیدری،علی کریمی،عباس مولایی،محمد محلوجی،ابوالفضل رمضانی،محمد رضا زین العابدینی،محمد مقدم،ناصر امامی،محمد حسین حیدری،کاظم عزیزی،عزت عزیزی،نوید قربانپور،احمد رضا فراشی،سعدالله علیزاده،هادی قنبری،امیر موسایی زاده،حسن حاتمی ،رضا بداغی،داود مرالی،جواد مغنی زاده،احمد صفری،غلامرضا خلیلی،حسن اطمینان،اصغر شریفی،سید عباس موسوی و فرزین قرتکینی “به قضاوت پرداختند .