به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران نشست هم اندیشی اعضای ستادهای احمدی نژاد در استان مازندران شب گذشته با حضور مشایی در سالن  اجتماعات فرهنگیان ساری برگزار شد.

در ابتدای این نشست اعضای حاضر در جلسه به طرح ایده ها و راهکارهای لازم برای پیشرفت و توسعه استان در سفر سوم ریاست محترم ریاست جمهور پرداختند.

در ادامه  جانبازی رییس ستاد احمدی نژاد در استان مازندران گفت: امیدواریم با سازماندهی نیروهای اصولگرای استان شاهد تحولات بزرگ در مازندارن باشیم.
 

صلاحی یکی دیگر از مسولان ستاد احمدی نژاد در استان نیز خواستار تشکیل ستاد نخبگان مازندرانی سراسر کشور در پایتخت برای پیشرفت استان مازندران شد. 

وی خواستار نگاه ویژه مسوولان کشوری به استان مازندران شد و افزود: ما از رییس جمهور محبوب و مردمی تقدیر ویژه ای می کنیم چون دو گام بزرگ برای این استان برداشت. گام اول آزاد سازی ورود صنایع به استان بود و گام بعدی استفاده از نخبگان مازندرانی در پیشرفت صنایع کشور.
 

در ادامه این نشست مشایی رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به این که امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان مأموریت سنگینی بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: باید با منطق و معرفت اهل بیت آشنا باشیم. برقراری عدالت و فقر زدایی در جامعه با پیشرفت علمی صورت می گیرد.

مشایی درباره بحث گردشگری گفت: ما قبل از انقلاب 63 هزار تخت در هتل ها و مهمانپذیرها داشتیم. از اول انقلاب تا دولت نهم یعنی طی 27 سال نیز 87 هزار تخت ایجاد شد.  اما فقط طی 4 سال دولت نهم 103 هزار تخت به این مجموعه اضافه شد. 

وی در ادامه اعلام کرد: در سفر سوم هیات دولت به استان شاهد تصویب اعتبار برای طرح هایی در بخش راه و حمل و نقل، احداث بزرگراه دریایی، احداث خط ریل پر سرعت تهران به شمال خواهیم بود و همچنین در بحث گردشگری، کشاورزی و صنایع تبدیلی هم شاهد تحولات خوبی خواهیم بود.