به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران و به نقل از اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان، عبدالوحید فیاضی در بیست و پنجمین سالگرد شهادت همسنگر شهیدش، حجت الله حیدری در آمل، گفت: کسانی در تاریخ هم رزم پیامبر اسلام(ص) و حضرت علی(ع) بودند ولی در کربلا بر روی حسین(ع) شمشیر کشیدند و این بیانگر آن است که وسوسه دنیاگرایی همیشه در کمین است و تلاش بر منحرف کردن خوبان از مسیر درست دارد.

مدیر کل اموزش و پرورش مازندران افزود: این که ملتی پا برهنه علیه ظلم زمانه قیام کند و پیروز شود و بعد از 32سال هنوز بر شعار اصلی خود "نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی" باقی بماند، یعنی راه حق و حقیقت را تشخیص داده بر آن پافشاری دارد.

وی گفت: شهیدان ستارگان درخشانی هستند که با نثار جان خود چراغ هدایت شدند تا ملتی بزرگ در این مسیر پرفراز و نشیب به بیراهه نرود.

فیاضی تصریح کرد: زنده نگاه داشتن نام شهیدان به معنای زنده نگاه داشتن اسم آنها نیست بلکه زنده نگاه داشتن راه و اهداف آنها است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به اهمیت بصیرت و هوشیاری در جامعه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران روزگاری توسط دیوانه ای چون صدام مورد حمله قرار گرفت و باری دیگر در فتنه 88 توسط افراد فریب خورده استکبار غرب و شرق مورد هجمه واقع شد، ولی آن چه که این نظام مقدس را حفظ کرده و می کند توجهات حضرت ولی عصر(عج) و هوشیاری و بیداری رهبر فرزانه انقلاب و مردم ولایت مدار است که با کمک گرفتن از چراغ هدایت شهیدان و پیروی وصیت آنان مبنی بر پشتیبانی از ولایت فقیه در هر شرایط و زمانی، راه درست و حقیقی را بر می گزینند تا باری دیگر انقلاب اسلامی با قدرت و توانی بیشتر در عرصه های بین المللی به رشد و تعالی خود ادامه دهد.