به گزارش خبرگزاری برنا از ساری، حمیدرضا شریعت نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مركز مازندران در جلسه هدفمند کردن یارانه ها در سالن اجتماعات فرماندار ساری با بیان اینکه یکی از اهدف اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها در کشور افزایش کیفیت محصولات است، گفت: هدف از هدفمندسازی یارانه ها خدمت رسانی ویژه به تمامی اقشار جامعه است.

شریعت نژاد تصریح کرد: به فضل الهی این قانون بدون مشكل مسیر خود را برای اعتلای نظام اسلامی و اقتصاد كشور دنبال خواهد كرد.

وی خاطر نشان کرد: براساس تصمیم دولت و مجلس، قانون هدفمندی یارانه ها باید در پنج سال اجرا شود.

شریعت نژاد افزود: تولید انرژی هسته ای اتفاق مهمی در کشور و جهان سوم است که به زودی شاهد رسیدن به این مهم هستیم.

وی افزود: ایران اسلامی متعلق به همه ما است و قانون هدفمندی یارانه ها نیز دنبال آن است تا از مشكلات موجود كاسته و آینده كشور را بسازد.

وی با بیان اینکه همه آحاد ملت باید دست به دست هم بدهیم و برای اجرای این قانون كه هدف آن آبادانی ایران است، آستین ها را بالا بزنیم، گفت: امروز ما در آستانه جراحی اقتصادی کشور هستیم و با اتحاد و انسجام در مسیر پیشرفت و آبادی كشورمان گام های استوار برمی داریم.

وی با اشاره به اینكه مهم ترین دستاورد هدفمندی یارانه ها این است كه اقتصاد كشور از آسیب پذیری و شكنندگی نجات می یابد، گفت: بهره مندی صحیح از منابع خدادادی، افزایش بهره وری و حركت برای رسیدن به عدالت نسبی از دستاوردهای هدفمند كردن یارانه هاست.

معاون فرماندار مرکز مازندران افزود: اولین و مهم ترین مساله در اجرای این قانون آرامش در فضای جامعه است و باید تلاش شود این آرامش از بین نرود و اعتماد میان مردم ومسوولان افزایش یابد.