به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، جلال طاهری مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی در نشستی مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آباد درباره برخی مشكلات زیرساختی و تبلیغاتی نمایشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

 طاهری استفاده از استندهای تبلیغاتی سطح شهر را در مواقع برگزاری نمایشگاه الزامی دانست و گفت‌: از شهرداری و اعضای شورای شهر تقاضا داریم كه در در مواقع برگزاری نمایشگاه تدبیری اندیشیده شود كه بتوانیم از امكانات تبلیغات محیطی شهرداری استفاده كنیم.

وی افزود: امیدواریم شرایطی اتخاذ شود كه عوارض پاركینگ و ورودی از مردم دریافت نشود چون این مورد باعث عدم استقبال شهروندان خواهد شد‌.

همچنین در این جلسه آذری‌، كوشكی و بیرانوند از اعضای شورا در خصوص مرتفع نمودن برخی مشكلات نمایشگاه بین‌المللی قول مساعدت دادند و در بخشی از صحبت‌های‌شان به معذوریت‌های شهرداری اشاره كردند‌.

در این نشست علی نصیرپور، بهروز حیدری و فواد جهانگیری از اعضای هیات مدیره نمایشگاه‌های بین‌المللی، جلال طاهری را همراهی می‌كردند و رستم كوشكی نایب‌رییس شورا‌، حسن آذری‌، فرشاد سیفی‌، جافر وفایی، سبزخدا، صفر بیرانوند و رضا بیرانوند نیز از اعضای شورا بودند كه در این نشست حضور داشتند‌.