به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ امیدعلی پارسا با اعلام این خبر اظهار كرد: اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس و مدیران ارشد وزارت صنعت صبح امروز دوشنبه 29 اردیبهشت وارد استان شده و در قالب سه گروه و اكیپ كاری از شهرك‌ها و واحدهای صنعتی استان بازدید خواهند كرد.

وی افزود: هدف از این سفر آشنایی با مسائل و مشكلات بخش صنعت و همچنین قابلیت‌ها و توانمندی‌های بخش تولید و صنعت استان در شهرستان‌های مختلف می‌باشد.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تصریح كرد: اكیپ اول به شهرستان‌های قزوین، البرز و آبیك سفر كرده و از واحدهای شركت دسترنج رضابافت، شركت سرو كاسپین، شركت فراورده‌های لبنی شیر سحر، شركت فرش پارس و شركت نیرو محركه بازدید خواهند كرد.

وی ادامه داد: برنامه گروه دوم در سفر به شهرستان بوئین زهرا بازدید ازشركت آسیاناما، شركت شیشه فلوت لیا و شهرك های صنعتی آراسنج و حكیمیه می‌باشد.

معاون استاندار خاطر نشان كرد: گروه سوم به شهرستان تاكستان می‌روند در یك برنامه پیش بینی شده از شركت ریز موج سیستم، شركت كاویان بریس، شركت شیشه فلوت فارسجین و منطقه ویژه اقتصادی تاكستان بازدید به عمل می‌آورند.

وی افزود: پس از بازدید هیات مذكور در نشست مشترك با استاندار به بررسی مسائل و مشكلات صنعت استان و اتخاذ راهكارهایی در راستای حمایت از بخش تولید و صنعت استان خواهند پرداخت.