به گزارش خبرگزاری برنا از استان کرمانشاه، سومین دوره رقابت‌های لیگ ژیمناستیک ریتمیک بانوان یادواره شهید فوزیه شیردل با حضور 83 ورزشکار در قالب 13 تیم از مناطق مختلف کشور در محل خانه ژیمناستیک شهر کرمانشاه برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها که طی روزهای 23 لغایت 26 آبان ماه برگزار شد تیم‌ها و نفرات برتر به این شرح معرفی شدند.

*نتایج تیمی 5-6-7 سال

1 – هیات ژیمناستیک تهران 2 – هیات ژیمناستیک کرمانشاه 3 – هیات ژیمناستیک فارس

قهرمان قهرمانان 5-6-7 سال

1 – امتیس هنر بخش (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – النا جانجانی (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 3 – نادیا عسگری و شقایق مقیمی (هیات ژیمناستیک تهران)

*نتایج تیمی 8-9-10 سال

1 - هیات ژیمناستیک تهران - هیات ژیمناستیک فارس 3 - هیات ژیمناستیک قزوین

قهرمان قهرمانان 8-9-10 سال

1 – آیدا بصر (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – سوگند محمدی (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – سوگند عفیف (هیات ژیمناستیک کرمانشاه)

*نتایج تیمی 11-12-13 سال

1 – هیات ژیمناستیک تهران 2 - هیات ژیمناستیک کرمانشاه 3 - هیات ژیمناستیک قزوین

قهرمان قهرمانان 11-12-13 سال

1 – نیکی کاشانی نژاد (هیات ژیمناستیک تهران) 2- الهه لطفی (هیات ژیمناستیک جنوب غرب تهران) 3 – الیزه فرازمند (هیات ژیمناستیک تهران)

5-6-7 سال (رشته بدون وسیله)

1 – اقنیس هنر بخش (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – نادیا عسگری (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – شقایق مقمی (هیات ژیمناستیک تهران)

5-6-7 سال (رشته طناب)

1 – هلیا مهدی زاده (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2 – اقنیس هنر بخش (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – نادیا عسگری (هیات ژیمناستیک تهران و هیات ژیمناستیک فارس)

8-9-10 سال (بدون وسیله)

1 – آیدا بصرت (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – پریا عباسی (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – سوگند محمدی (هیات ژیمناستیک تهران)

8-9-10 سال (روبان)

1 – تینا امیری (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2 – فاطمه غیاثوند محمد خانی (هیات ژیمناستیک قزوین) 3 – تینا عیسی پور (هیات ژیمناستیک قزوین)

8-9-10 سال (حلقه)

1 – آیدا بصرت (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – فاطمه عزتی (هیات ژیمناستیک فارس) 3 – فائزه عزی (هیات ژیمناستیک فارس) و فاطمه فاطمی (هیات ژیمناستیک چهارمحال و بختیاری)

8-9-10 سال (توپ)

1 – سوگند نحیف (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2- سوگند محمدی (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – تینا امیری (هیات ژیمناستیک کرمانشاه)

8-9-10 سال (مجموع وسایل)

1 – آیدا بصرت (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – سوگند محمدی (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – سوگند نحیف (هیات ژیمناستیک کرمانشاه)

11-12-13 سال (مجموع وسایل)

1 – نیکی کاشانی نژاد (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – الهه لطفی (جنوب غرب تهران) 3 – الیزا فرازمند (هیات ژیمناستیک تهران)

11-12-13 (حلقه)

1 – نیکی کاشانی (هیات ژیمناستیک تهران) 2 – الهه لطفی (جنوب غرب تهران) و زهرا باقری (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 3 – لیلی رضایی (هیات ژیمناستیک کرمانشاه)

11-12-13 (توپ)

1 – آیدا میری (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2 – ساناز رفیعی (هیات ژیمناستیک چهارمحال و بختیاری) 3 – پروین دیانی (هیات ژیمناستیک خوزستان)

11-12-13 (روبان)

1 – آیدا امیری (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2 – الیزه فرازمند (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – نیلگون عقیق (هیات ژیمناستیک تهران)

11-12-13 (طناب)

1 – لیلی رضایی (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 2 – آیدا کرمی (هیات ژیمناستیک کرمانشاه) 3 – محدثه رحیمی روستاوند (هیات ژیمناستیک قزوین)

11-12-13 (بدون وسیله)

1 – الهه لطفی (جنوب غرب تهران) 2 – نیکی کاشانی نژاد (هیات ژیمناستیک تهران) 3 – الیزه فرازمند (هیات ژیمناستیک تهران) 

گفتنی است در این دوره از مسابقات 13 تیم از استان های کرمانشاه، آذربایجان شرقی، البرز، آذربایجان غربی،  چهارمحال و بختیاری، قزوین، خوزستان، فارس، تهران سه تیم، اردبیل، گیلان، قم شرکت داشتند.