به گزارش خبرگزاری برنا از کرمانشاه، حجت الاسلام آفتابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: هشمتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه نهم آذر ماه با حضور ناشران برجسته کشوری برگزار می‌‎شود. 

حجت الاسلام آفتابی با اشاره به استقبال گسترده ناشران کشوری از هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه گفت: ناشران کشوری از هشتمین نمایشگاه کشوری کتاب کرمانشاه استقبال خوبی کرده‍اند.

حجت الاسلام آفتابی افزود: نمایشگاه‌های کتاب کرمانشاه هر ساله با استقبال خوب ناشران مواجهه می‌شود و این به دلیل این موضوع است که مردم کرمانشاه از نمایشگاه‌های کتاب استقبال مناسبی به عمل آورده و به همین خاطر است که علاقمندی ناشران جهت حضور در نمایشگاه کتاب کرمانشاه هر ساله بیشتر است.

وی افزود: هشتمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه از نهم تا پانزدهم آذر ماه به مدت یک هفته در محل دایمی نمایشگاه2های بین المللی کتاب کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی به نمایشگاه هفتمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه در سال گذشته اشاره و افزود: سال گذشته نمایشگاه با استقبال گسترده‌ای مواجهه شد که در نهایت بیش از 500 هزار نفر از نمایشگاه بازدید به عمل آورد و علاوه بر این بیش از یک میلیارد تومان در این نمایشگاه کتاب به فروش رفت.

وی همچنین از استانداری کرمانشاه، شهردار کرمانشاه، معاون خدمات شهری کرمانشاه، مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی که تا کنون این اداره کل را در اجرایی کردن هشتمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه یاری کرده‌اند تقدیر و تشکر کرد.