واکنش عادل به خبر دلالی‌اش؛ «قلعه‌نوییه دیگه»! (قانون آنلاین)
عادل فردوسی پور به مصاحبه رییس کمیسیون اصل 90 مجلس واکنش نشان داد. فردوسی پور که علاقه ای به صحبت در خصوص حرف های پورمختار رییس کمیسیون اصل 90 مجلس نداشت، در چند جمله کوتاه گفت :«صحبت هایشان را خواندم. در این خصوص صحبتی ندارم. چه بگویم مصاحبه کرده اند دیگر.» فردوسی پور که علاقه ای به مصاحبه با رسانه ها ندارد در پاسخ به اینکه به مجلس فرا خوانده شده و مدعی شده اند او برای تیم ملی دلالی بازیکن کرده فقط به این جمله اکتفا کرد :«این حرف را زده اند. من حرفی در این خصوص ندارم و نمی‌دانم یک مجری تیم تلویزیون را می‌توانند به مجلس احضار کنند یا نه» مجری برنامه 90 در خصوص اینکه این مصاحبه در واکنش به اظهارات قلعه نویی در مجلس صورت گرفته با خنده گفت: «قلعه نویی است دیگر. چی در مورد او بگویم. حرفی در مورد او ندارم»

دایی استعفا می دهد؟! (جام نیوز)
سرمربی پرسپولیس این روزها یک دغدغه جدید را تجربه می کند. دغدغه ای که به پرونده بازی با سپاهان و محسن قهرمانی مربوط می شود که به نظر می رسد نتیجه و پیامد چندان خوبی برای علی دایی نداشته است! محکومیت سرمربی پرسپولیس در پرونده مربوط به محسن قهرمانی و محرومیت چند ماهه ای که گفته می شود برای او در نظر گرفته شده و البته به دستور محمد نبی در فدراسیون فوتبال خاک می خورد، کاملا دایی و حتی رویانیان را شوکه کرده است. سرمربی پرسپولیس که عصبانیت ناشی از این حکم را در مصاحبه های خودش نشان داد، به طور غیر رسمی اعلام کرده در صورت اعلام این حکم و در واکنش به محرومیت احتمالی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا خواهد داد. علی دایی قرار است در نشست با رویانیان این موضوع را مطرح کند و از تصمیمی که گرفته پرده بردارد. هرچند بعید به نظر می رسد سردار رویانیان اجازه اجرایی شدن این تصمیم را به دایی بدهد اما به نظر می رسد روزهای سخت و پرالتهابی پیش روی پرسپولیس باشد و در صورت اعلام رسمی حکم محرومیت دایی، اتفاقات جدیدی در این باشگاه رخ می دهد.

مذاکرات جدی استقلال با شیث! (نامه نیوز)
مسئولان باشگاه استقلال با شیث رضایی وارد مذاکره شدند. مسئولان تیم استقلال به درخواست کادر فنی این تیم باب مذاکره با شیث رضایی را گشوده و قصد دارند این بازیکن را به خدمت بگیرند. رضایی که یک پرسپولیسی است با استقلالی ها مذاکره کرده و در صورتیکه جذب استقلال شود بعد از قاضی، نوری، نیکبخت و اولادی پنجمین بازیکن پرسپولیسی این فصل استقلال خواهد شد. قرار است از رضایی در پست دفاع راست استفاده شود هر چند این بازیکن گزینه آخر استقلال است و اگر آبی ها موفق نشوند بازیکنی را در دفاع راست به خدمت بگیرند رضایی را به تیم خود اضافه می کنند.

ممنوع الخروجی جمشیدی به خاطر پرسپولیس! (سرخابی نیوز)
پژمان جمشیدی که این روزها با حضور در سریال پژمان محبوبیت دوباره ای پیدا کرده با دردسر ممنوع الخروج شدن مواجه شده است. وی به دلیل عدم پرداخت مالیات خود از زمان حضورش در باشگاه پرسپولیس با دردسر تشکیل پرونده در اداره مالیات روبرو شده و این اداره طی نامه به مقامات قضایی وی را ممنوع الخروج کرده است.

بازگشت معمارزاده به لیگ (رادنیوز)
در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ سیزدهم یک سوم تیم های لیگ برتری به دنبال جذب دروازه بان هستند و یکی از دروازه بانانی که دو تیم حوالی پایتخت بر سر جذب او با هم رقابت می کنند، میثاق معمارزاده دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی است. درباره معمارزاده گفته می شود او در نهایت با یکی از دو تیم حوالی پایتخت قرارداد می بندد. آقای ب یکی از نزدیکان این دروازه بان با تایید خبر بازگشت معمارزاده به لیگ برتر گفت: میثاق در آغاز فصل از دو تیم شهرستانی حاضر در لیگ سیزدهم پیشنهاد داشت اما بنا به دلایلی در آن مقطع نمی توانست از تهران دور باشد و به همین دلیل به تمرینات اختصاصی خود ادامه داد و منتظر نیم فصل ماند. الان هم معمارزاده در حال مذاکره با دو تیمی است که به تهران نزدیک هستند و اگر مشکلی پیش نیاید، میثاق تا پایان هفته با یکی از این دو تیم قرارداد می بندد. این شخص از ذکر نام تیم هایی که خواهان معمارزاده هستند، خودداری کرد اما برابر با کدهایی که داد (تیم لیگ برتری حوالی پایتخت) احتمالا معمارزاده را در یکی از دو تیم سایپا یا صبا می بینیم!

باقری سر دوراهی دایی و علاقه‌اش! (بانك ورزش)
از اطراف باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد كریمی باقری خیلی دوست دارد در بازی با میلان برای تیم محبوبش بازی كند اما مسائلی جلوی او را می گیرد. یكی از این مسائل، علی دایی است. دایی اعلام كرده پرسپولیس مهم تر از بازی پیشكسوتان با ستارگان میلان است و حاضر نیستم در این بازی حضور پیدا كنم. حالا اگر باقری بخواهد در این بازی حضور پیدا كند از چشم دایی افتد و اگر حضور پیدا نكند، یكی از آرزوهای بزرگش را از دست داده است. باقری سر دوراهی گیر كرده و نمی داند چه تصمیمی اتخاذ كند!

قهر رحمتی با سیدجلال! (بانك ورزش)
دیروز خبری منتشر شد مبنی بر كنایه سیدجلال حسینی به سیدمهدی رحمتی و اینكه مدافع سرخ ها از دانیال داوری و رحمان احمدی حمایت كرده است. رحمتی با سیدجلال تماس گرفته و از این بازیكن بابت چنین مصاحبه ای گله كرده است. سیدجلال هم به دروازه بان سابق تیم ملی گفته چنین مصاحبه ای انجام نداده و بلافاصله با مصاحبه ای با یک خبرگزاری انجام داده آن مصاحبه را تكذیب كرده است.

راهکار فتح الله زاده برای آشتی اولادی و هواداران (بولتن نیوز)
شعارهای هواداران علیه مهرداد اولادی در تمرینات استقلال موجب شده این بازیکن به دیدار فتح الله زاده برود و با او در این رابطه صحبت کند.فتح الله زاده برای مهاجم سابق پرسپولیس مثالی زده تا او حساب کار دستش بیاید: وقتی هاشمی نسب را به استقلال آوردم، از امروز تو خیلی محبوب تر بود و با گلهایی که به استقلال زده بود دشمن هواداران استقلال به شمار می رفت ولی او با بازیهای خوبی که انجام داد و با گلی که به پرسپولیس زد، خودش را به هواداران استقلال ثابت کرد. تو هم اگر می خواهی هواداران تو را تشویق کنند کافیست برای تیم گلزنی کنی. اینطوری 2 الی 3 هفته دیگر هواداران همه چیز را فراموش می کنند وگرنه کارت در استقلال خیلی سخت می شود.

پشت پرده لژیونر نشدن منتظری؛ اصلا پیشنهاد نداشت! (قانون آنلاین)
در حالی که طی روزهای اخیر بحث انتقال پژمان منتظری به چین مطرح شده و پس از چند روز مانند فیلم فارسی های قدیم این بازیکن در نقش یک جوانمرد از این انتقال به خاطر استقلال منصرف می‌شود یک منبع آگاه در این خصوص گفت: «من با یکی از مدیر برنامه های رسمی کشور چین در تماس هستم و از او در خصوص پژمان منتظری پرسیدم و او گفت: «بحث این بازیکن تنها یک بار در فصل گذشته در چین مطرح شد و کار به دعوتنامه هم نرسید و دیگر بحثی در این مورد نشد» این موضوع در حالی مطرح شده که این مدیر برنامه‌های چینی که عضو یک آژانس بین‌الملیی نقل و انتقالات در چین است می‌گوید« از آنجایی که فوتبال چین آسیایی است و مانند اروپایی ها برنامه ریزی بلندمدت ندارد هرگز از 7 ماه قبل با بازیکنی توافق نمی‌کنند. حتی دروگبا و آنلکا هم در زمان نقل و انتقالات جذب شدند. کونکا آرژانتینی که سالیانه 13 میلیون دلار دریافتی دارد هم در فصل نقل و انتقلات قراردادش امضا شد. تاریخ نقل و انتقالات چین از 10 دی ماه آغاز می‌شود و لیگ چین از اسفند ماه شروع می‌شود و هر گز هیچ باشگاهی از قبل با بازیکنی قرارداد نمی بندد.»