به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، ایوب بهتاج افزود: ما خودمان از مسئولان فدراسیون فوتبال خواستیم تا قبل از آغاز مسابقات لیگ یک ورزشگاه تختی وعلی دایی را مورد بازدید قرار دهند تا در فرصت باقی‌مانده نواقصات برطرف شود.
وی گفت: بیش از هفت مورد ایراداتی که فدراسیون گرفته، پذیرفته‌ایم و در صدد رفع آنها هستیم و پیش‌بینی می‌کنیم تا آغاز مسابقات لیگ یک کشور بتوانیم نارسایی‌ها و موانع را برطرف کنیم.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه ورزشگاه در اختیار تیم شهرداری است ما با همکاری مسئولان سازمان فرهنگی،‌ ورزشی شهرداری تلاشمان بر این است تا این موانع و ایرادات وارد شده برطرف و تختی برای انجام مسابقات لیگ یک شهرداری اردبیل آماده شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هیئت فوتبال استان اردبیل از بابت واگذاری زمین و استادیوم ورزشی با مشکل و مانعی روبه‌رو نیست و آمادگی داریم این کار را به مانند سایر هیئت‌ها انجام دهیم.
وی اظهار کرد: ما تاکنون نیز در واگذاری زمین برای انجام مسابقه و محل مورد نظر مشکلی نداشتیم و از این به بعد نیز با تنگنایی روبه‌رو نیستیم.
وی تصریح کرد: ‌البته ورزشگاه تختی به تیم شهرداری اردبیل واگذار شده تا بازی‌های لیگ یک خود را در آن جا برگزار کند اما در واگذاری ورزشگاه علی دایی هیچ محدودیتی وجود ندارد و خود ما از این امر استقبال می‌کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: ‌تاکنون موردی گزارش نشده که به خاطر واگذار نشدن زمین مسابقه‌ای برگزار نشود بلکه همه هماهنگی‌ها در این زمینه انجام شده به طوریکه تأمین نیروی انتظامی و اورژانس بر عهده تیم میزبان بوده و ما هیچ دخالتی در این زمینه نداریم. بهتاج در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل بدون اطلاع ما درخواست خود را برای برگزاری مسابقات زیر نور به فدراسیون اعلام کرده که در حال حاضر در برگزاری آن با مشکلات و محدودیت‌هایی روبه‌رو شدیم چرا که نورافکن‌های ورزشگاه‌های ما سال‌هاست که کلید نخورده و کار نمی‌کنند.
وی گفت:‌ 70 درصد نورافکن‌ها غیر فعال بوده و با این اوضاع و شرایط چگونه این هیئت می‌خواهد بازی‌های خود را برگزار کند در حالی که اگر به ما اطلاع داده می‌شد و ما در جریان امر بودیم قطعاً در این زمینه دخالت کرده و برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌دادیم.
بهتاج افزود: این نامه‌نگاری که بدون هماهنگی ورزش و جوانان انجام شده مشکلاتی را به وجود آورده و ما خواستار اصلاح و تعمیر نورافکن‌ها شدیم تا در انجام مسابقات مشکلی به وجود نیاید.