به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، استاندار آذربایجان شرقی از حضور حماسی و وحدت‌آفرین مردم استان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی قدردانی کرد.

احمد علیرضابیگی پس از اتمام مهلت رأی‌گیری در شعب اخذ رأی استان، با ابراز خوشحالی از خلق حماسه‌ای دیگر، اظهار داشت: آن‌طور که انتظار داشتیم شاهد خلق حماسه سیاسی از سوی ملت ایران بودیم و صحنه‌های زیبایی از حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی به ثبت رسید.

وی ابراز امیدواری کرد مشارکت بالای مردم در انتخابات 24 خرداد باعث قوام و ثبات انقلاب اسلامی و شتاب هرچه بیشتر ملت ایران به سوی اهداف والای خود شود.
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تمام کسانی که در خلق حماسه سیاسی نقش‌آفرینی کردند، افزود: این موفقیت بزرگ حاصل حضور حماسه‌ساز مردم، همت دستگاه‌های مسئول در فراهم کردن ساز و کارهای لازم و همکاری ستادهای انتخاباتی کاندیداها در ایجاد یک رقابت زیبا و سالم بود.

وی افزود: قطعا خروجی انتخابات 24 خرداد، وحدت و انسجام ملی و قدرت و عظمت برای جمهوری اسلامی در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی خواهد بود.

علیرضابیگی همچنین از برگزاری نشستی مشترک با نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در استان خبر داد و گفت: در این نشست نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در آذربایجان شرقی با امضای میثاق‌نامه‌ای، پای‌بندی خود را به قانون اعلام کردند.

نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز در سخنان جداگانه‌ای تاکید کردند که پیروز انتخابات 24 خرداد صرفنظر از نتیجه آن، ملت ایران است و همه نامزدها و هواداران آنها خود را در این پیروزی سهیم می‌دانند.

نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری همچنین با تاکید بر قانون‌مداری و اخلاق‌محوری، اعلام کردند که رییس جمهور منتخب ملت ایران قابل قبول همه نامزدها بوده و همه در کنار هم در فضایی صمیمی برای ساختن ایرانی آباد تلاش خواهند کرد.