به گزارش سرویس فرهنگ وهنر برنا، نوشتن نامه به رهبر بخشی از برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه است که مسئول کمیته فراخوان آن را در آستانه سی‌ و دومین سالگرد فجر انقلاب اعلام کرده است. 


رضا موزونی مدیر کانون استان کرمانشاه با بیان این خبر توضیح داد که کودکان و نوجوانان در قالب شعر و نثر ادبی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر فرزانه انقلاب درد و دل می‌کنند. 


وی افزود:حرف‌هایم با رهبر، با تو ایران آزاد می‌ماند ، نگاه رهبرم چون آفتاب است و باران حرف‌های تو از جمله موضوع‌های تعیین شده برای این فراخوان ادبی است.

موزونی همچنین با اشاره به این که کودکان و نوجوانان حداکثر 17 ساله می‌توانند آثار خود را در این زمینه در اختیار کانون استان کرمانشاه قرار دهند، از انتشار مجموعه آثار شرکت کنندگان در قالب یک کتاب خبر داد.

به گفته وی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک مرکز فرهنگی، هنری کانون در شهر صحنه با حضور مسئولان افتتاح خواهد شد.

موزونی در عین حال خاطرنشان کرد که برنامه‌هایی با همکاری سازمان آموزش و پرورش استان برای سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیش‌بینی شده که از جمله آن‌ها می‌توان به اجرای یک برنامه ویژه در هر مرکز با عنوان 32 برنامه در 32 مرکز فرهنگی هنری در سی و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقه ادبی "بهمن سرخ جاویدان" در استان و اجرای جشن بزرگ انقلاب با عنوان نشاط در سالن بزرگ ورزشی با حضور یکی از چهره‌های محبوب کودکان و نوجوانان و پنج‌هزار نفر از بچه‌های کرمانشاه اشاره کرد.

مسئول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه همچنین برگزاری گردهمایی بزرگ ادبی با حضور یکی از نویسندگان مطرح کشور در محل فرهنگ‌سرای کودک و نوجوان، دیدار با خانواده‌های شهدا و حضور بر مزار شهدا در روز پنج‌شنبه 14 بهمن، اجرای ویژه برنامه‌ی روز نیروی هوایی در مرکز هوانیروز کرمانشاه در روز 19دی، فضاسازی مناسب تمام مراکز به ویژه فرهنگ‌سرای کودک و نوجوان، استفاده از پرچم ایران و لا‌اله‌الا‌الله در فضاسازی تمام مراکز کرمانشاه، نمایش فیلم در مراکز کرمانشاه و فرهنگ‌سرای کودک و نوجوان و شرکت همکاران در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن و برپایی ایستگاه نقاشی برای کودکان را از دیگر برنامه‌هایی دانست که کمیته کودک و نوجوان دهه فجر برای گرامی‌داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده است.