به گزارش خبرگزاری برنا،در نمایش «دوستی در قلک » محمد رضا شیر خانلو ،الهه خوشکام و پیمان کلانتری به ایفای نقش می پردازند.

این نمایش داستان پسر بچه ای است که در آرزوی داشتن قلکی بزرگ و پر پول است تا اینکه روزی آرزویش برآورده می شود اما پس از شکستن قلک خود با خرگوشی غول پیکر مواجهه می شود و ...

هاجر پورسینا از کارگردانان و نویسندگان موفق و جوانی است که سابقه چندین کار نمایشی در کارنامه خود دارد که از آن جمله می توان به کارگردانی تئاتر کمدی " دختر بودن یا پسر نبودن " اشاره کرد که در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران با استقبال خوب علاقمندان مواجه شد.این کارگردان خوش آتیه تئاتر به همراه گروهش تا به حال با آثاری به نامه های لافگادیو ،درخت بخشنده،کاکولی، لاک پشت با لاک قشنگه در چندین جشنواره بین المللی ازجمله در کشورهای هندوستان و بوسنی نیزحضور موفقی را داشته اند.

همچنین محمدرضا شیرخانلو بازیگر این نمایش (زادهٔ ۲۷ فروردین ۱۳۸۵ در تهران) یک بازیگر کودک ایرانی است که از سن ۶ سالگی وارد عرصه بازیگری شد و تا کنون حضور موفقی در بسیاری از سریال ها و فیلم های سینمایی داشته است.

محمدرضا اولین بازیگر کودکی است که برای نخستین بار در ایران جهت اجرای نقش اصلی نمایشی با نام "ساقی" به کارگردانی امیر دژاکام در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفت. وی همچنین کاندیدای سیمرغ بلورین برای فیلم سینمایی (دهلیز) به کارگردانی بهروز شعیبی شد.

دیگر عوامل این گروه نمایشی عبارتند از:سارا عباسی، دستیار کارگردان و مدیر تولید،پوریا فرهنگ پژوه موسیقی، رادمهر کشانی و امیر حسین روح نیا مدیران اجرائی ، بدرالسادات میر باقری طراح لباس ، زینب دیوبین منشی صحنه و امیر جاودانی زرین تهیه کننده و سرپرست گروه.