به گزارش سرویس اجتماعی برنا، وقوع این حادثه در ساعت 20:45 دقیقه شب گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله گروه نجات 2 آتش نشانی به محل حادثه در محله اتابک، کوی هاشم آباد رهسپار شدند.

عباس خصالی که فرماندهی نیروهای امداد و نجات آتش نشانی را برعهده داشت، در این خصوص گفت: هنگامی كه به محل حادثه رسیدیم فردی با هویت نامشخص و حدوداً 30 ساله را یافتیم که در كنار تیر برق خیابان و بر روی زمین افتاده بود و آثار سوختگی ناشی از برق گرفتگی هم بر روی بدن وی کاملا دیده می شد.

وی تصریح کرد: بنا به گفته اهالی محل، این مرد به علت نامعلومی خود را به بالای ترانس برق در قسمت فوقانی تیر برق خیابان رسانده بود که ناگهان دچار برق گرفتگی شد و به پایین سقوط کرد.

خصالی افزود: نجاتگران آتش نشانی بلافاصله مصدوم را که احساس درد شدیدی می کرد با برانکارد به آمبولانس اورژانس حاضر در محل منتقل کردند تا با توجه به وخامت حالش سریعا به نزدیک ترین بیمارستان اعزام شود.

این فرمانده آتش نشانی در مورد علت بروز این حادثه اظهار داشت: با حضور عوامل انتظامی به محل سقوط، تحقیقات بیشتر برای یافتن علت و چگونگی وقوع حادثه و نیز شناسایی هویت فرد که به علت برق گرفتگی قادر به حرف زدن نبود، آغاز شد.