عضو کمیته ویژه پیگیری پرونده بابک زنجانی مجلس، با بیان اینکه نشست ویژه این کمیته با مسئولان قوه قضائیه 15 مهر برگزار می‌شود، گفت: احتمالا در این نشست توافقی برای ورود جدی مجلس به این پرونده انجام شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، سیدحسین دهدشتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و روند پرداخت بدهی‌هایش به کشور، گفت: متأسفانه پرونده وی در چند وقت اخیر هیچ پیشرفتی نداشته و زنجانی همکاری ضعیفی را در این رابطه داشته است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به نظر می‌رسد بابک زنجانی در شرایط کنونی بیشتر تحت نظر است تا سیستم‌های امنیتی نظارت کاملی را در این رابطه داشته باشند.

دهدشتی از برگزاری نشست مشترککمیته ویژه پیگیری پرونده بابک زنجانی مجلس با مسئولان قوه قضائیه خبر داد و گفت: این نشست روز (سه‌شنبه هفته آینده) با حضور مسئولان قوه قضائیه برگزار می‌شود و احتمالا محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور در این نشست حاضر می‌شود.

عضو کمیته ویژه پیگیری پرونده بابک زنجانی مجلس، ادامه داد: در این نشست آخرین اطلاعات و اخبار درباره پرونده بابک زنجانی مطرح شده و شاید توافقی برای ورود جدی مجلس به این پرونده انجام شود.