به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از اداره ‌كل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق تأمین‌اجتماعی، محسن نبیونی با اعلام این خبر افزود: كلینیك تخصصی دیابت در راستای سهولت دسترسی و ارائه خدمات درمانی مطلوب‌تر به بیمه‌شدگان و بیماران مبتلا به دیابت در سطح استان تهران در ‌كلینیك تخصصی و فوق‌تخصصی ابوریحان باتوجه به مراجعه بیماران دیابتی راه‌اندازی شده است.

مدیركل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران افزود: با راه‌اندازی این كلینیك تخصصی بخش عمده‌ای از مشكلات بیمه‌شدگان مبتلا به دیابت در سطح استان تهران مرتفع خواهد شد.

نبیونی با بیان اینكه این اداره‌كل برای ایجاد و راه‌اندازی بخش‌های مختلف تخصصی و فوق‌تخصصی در این استان برنامه‌ریزی‌های متعددی را در دستور كار دارد، تصریح كرد: این امر موجب ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق‌تخصصی مطلوب‌تر به بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی در سطح این استان می‌شود.

مدیركل درمان تأمین‌اجتماعی استان تهران از گسترش كلینیك‌های مجازی در سطح اداره‌كل درمان استان تهران و مراكز درمانی تابعه آن در آینده نزدیك خبر داد و افزود: بیمه‌شدگان با عضویت در سایت اداره‌كل درمان استان تهران می‌توانند از طریق سایت مشاوره اینترنتی علاوه بر دریافت آموزش‌های عمومی از مشاوره آنلاین توسط متخصصان این اداره‌كل بهره‌مند شوند.