به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از ستادخبری جشنواره حضرت علی اکبر، وحید موسی زاده مدیرکل طرح‌های ملی جوانان گفت: دوم تیرماه اختتامیه جشنواره نهایی حضرت علی اکبر(ع) برگزار می‌شود.

وحید موسی زاده افزود: امسال پنجمین دوره جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در حال برگزاری است که این جشنواره سر لوحه برنامه‎های هفته جوانان است.

وی ادامه داد: جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در پانزده موضوع به شکل تخصصی در دستگاه­های مربوطه اجرا می‌شود که تا به ‌حال برکات خوبی داشته است و امیدواریم بتوانیم این راه خوب را با همکاری دستگاه‎های مسئول در امور جوانان و مسئولان وزارت ورزش و جوانان در ستاد مرکزی و استان­ها ادامه دهیم.

وی با پیشنهاد شیوه نامه برگزاری استانی جشنواره حضرت علی اکبر(ع) ادامه داد: امید است با استفاده از سمن‌های‌ استانی جشنواره حضرت علی اکبر(ع) را در استان‌ها برگزار کنیم و با ارتباط با دستگاه‌های برگزار کننده جشنواره در سطح ملی، بتوانیم از جوانان برتر استان خود در هفته جوان تجلیل نماییم.

موسی زاده تصریح کرد: هفته جوان از 28 خرداد تا 3 تیر (نهم تا پانزدهم شعبان) است. دوم تیرماه اختتامیه جشنواره نهایی حضرت علی اکبر(ع) در هتل المپیک تهران، به معرفی جوانان برتر کشور در عرصه­های فرهنگی، هنری، اجتماعی و علمی خواهد پرداخت.