به گزارش سرویس ورزشی برنا، نخستین روز جدول اصلی رقابت های بین المللی فیوچرز در زمین های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و در نهایت ویکتور از رومانی، کالامبای از سوئیس، وایبرت از فرانسه، چیورچیلا از رومانی،اندرویچ از کرواسی، مرزتی از ایتالیا، زوربین از روسیه، وسلی خولهوف از دانمارک، کریستین از صربستان، کوشاکو از اکراین، تالس از برزیل، لانزر از رومانی، وایدینگر از اتریش، الکسنکو از اکراین و بالرت از موناکو به مرحله بعدی بازی ها راه یافتند که تکلیف آخرین تنیسور راه یافته به مرحله بعدی بازی ها امروز مشخص می شود.

نتایج کامل بازی ها به شرح زیر است:

مارک ورورت از هلند - ویکتور از رومانی ( ۴-۶ و ۱-۶ ویکتور از رومانی)

جسی کالامبای از سوئیس – ایوان بلازویچ از کرواسی ( ۵-۷ ، ۱-۶ و ۶-۳ کالامبای از سوئیس)

آرتور وایبرت از فرانسه- مارکوس آنه از اتریش ( ۴-۶ ، ۷-۵ و ۲-۶ وایبرت از فرانسه)

یونس راچیدی از مراکش – پاتریک چیورچیلا از رومانی (۰-۶ و ۳-۶ چیورچیلا از رومانی )

تونی اندرویچ از کرواسی- جنسن کورسبائک از دانمارک ( ۴-۶ و ۰-۶ اندرویچ از کرواسی)

نیکولاس مرزتی از ایتالیا- پاتریک گریگوریو از رومانی( ۳-۶ ،۵-۷ و ۶-۲ مرزتی از ایتالیا)

الکساندر زوربین از روسیه- دنیل گلانسی از ایرلند ( ۴-۶ (۱) ۶-۷ زوربین از روسیه)

حمید رضا نداف از ایران- وسلی خولهوف از دانمارک ( ۴-۶ و ۰-۶ وسلی خولهوف از دانمارک)

پجا کریستین از صربستان – میشل الکس از سوئیس ( ۴) ۶-۷ و ۲-۶ کریستین از صربستان)

شایان مهدی زاده از ایران- الکساندر کوشاکو از اکراین ( ۲-۶ و ۱-۶ کوشاکو از اکراین)

تورینی تالس از برزیل- جروم ایزریلو از فرانسه ( ۳-۶ و ۵-۷ تالس از برزیل)

میشائیل لانزر از رومانی – واسیل آنتونسکو از رومانی ( ۱-۶ و ۲-۶ لانزر از رومانی)

دومنیک وایدینگر از اتریش – استفان فرانسن از دانمارک ( ۱-۶ (۳) ۶-۷ وایدینگر از اتریش)

وادیم الکسنکو از اکراین- جوردی مونزو از ونزوئلا ( ۴-۶ و ۳-۶ الکسنکو از اکراین)

رولند اسلوبودچیکوف از روسیه- بالرت از موناکو( ۰-۶ و ۱-۶ بالرت از موناکو)

به این ترتیب با برگزاری ۱۵ دیدار بخش انفرادی تکلیف تنیسورهای راه یافته به مرحله بعدی بازی ها مشخص شد و دیدارهای ۲ نفره نیز امروز (۱۴ اسفند ماه) پیگیری می شود.

این گزارش حاکی است: در هفته دوم این رقابت ها علی کاتبی داور نشان نقره کشورمان به عنوان سرداور و امیر حسین موسوی، مسیح صلاح، محمد سر یزدی به عنوان داوران نشان سفید و محمد رضا چیتگر، مهدی ملک زاده و سام صدری نیز به عنوان داوران ملی در این دوره از بازی ها حضور دارند.