به گزارش سرویس ورزشی برنا، راضیه شیرمحمدی در مورد نقش حضور و حمایت های رییس سازمان تربیت بدنی گفت: اینكه رئیس سازمان تربیت بدنی با حضورش در تمرینات آرامش را پیش از شروع بازی های پاراآسیایی به جمع ورزشكاران آورد بسیار ارزشمند بود و من از این كار لذت بردم ضمن اینكه در جریان بازیها هم ایشان با حضورش در دهكده بازیها با تك تك اعضای كاروان به گفت و گو پرداخت و پای درددل های آنها نشست.

وی اظهار كرد: تمامی ورزشكاران جانباز و معلول برای حضور موفق در اولین دوره بازی های پاراآسیایی با یكدیگر هم قسم شده بودند و اكنون خوشحالم كه با كسب نتایج مورد قبول شیرینی موفقیت ورزشكاران در بازی های آسیایی را دوچندان كرده ایم.

وی در رابطه با كسب مدال طلای خود در این دوره از بازی ها افزود: به جرات می گویم که این مدال را تنهایی نمی توانستم بدست آورم و نتیجه یك کار جمعی بود. همه من را در کسب این موفقیت کمک کردند به ویژه اسپانسرم و همچنین مسئولان مجموعه ورزشی شهدای طرق در استان خراسان رضوی که زمین اختصاصی خود را در اختیار من قرار دادند تا تمریناتم را در این زمین انجام دهم.

دارنده مدال طلای رشته ریكرو تیراندازی با كمان بازی های پاراآسیایی ادامه داد: تمام تمرینات و مسابقاتم را با تیراندازان سالم انجام می دادم تا برای این پیكارها علاوه بر آمادگی از اعتماد به نفس بالا نیز برخوردار شوم. تصور نمی كردم با توجه به حضور بهترین كمانداران شرق آسیا موفق به كسی خوشرنگ ترین مدال بازی ها شوم اما این مهم در سایه توكل به خداوند و تلاش های شبانه روزی ام كسب شد.

وی خاطر نشان كرد: تمام موفقیت‌های خود را پس از خدا مدیون امام رضا (ع) هستم، شروع كار تیراندازی من با تیم آستان قدس رضوی در مشهد بود و به این افتخار می‌كنم. احساس می كنم كه كمك های امام رضا (ع) حتی در مسابقات و پیروزی بر حریف قدرتمندم در فینال همراه من بود و توسل به امام هشتم تاثیر بسزایی در موفقیت من در این بازیها داشت.

شیرمحمدی افزود: نیت كرده بودم تمامی مدالهای برون مرزی ام را به آستان قدس رضوی تقدیم كنم و حال از اینكه صاحب طلای ارزشمند پاراآسیایی شده ام خوشحالم و مدال خود را تقدیم آستان مقدس امام رضا(ع)كردم.

وی اظهار داشت: همیشه آرزوی خادمی امام رضا (ع) را داشته ام و این درخواست را حتی به مسئولان آستان قدس رضوی هم داده بودم، اما آنها با درخواستم به دلیل اینكه تحصیلاتم لیسانس نبوده است مخالفت كرده اند ولی امیدوارم در آینده شرایط این كار مهیا شود تا به آرزوی دیرینه خودم برسم. همینجا از آقای سعیدلو می خواهم كمك كنند تا افتخار خادمی امام رضا نصیبم شود.

وی در رابطه با همسان سازی پاداش ورزشكاران جانباز و معلول با ورزشكاران بازی های آسیایی اظهار داشت: این كار بسیار ارزشمند بود چرا كه ورزشكاران جانباز و معلول نیز همپای ورزشكاران سالم برای بالا بردن پرچم پرافتخار كشورمان تلاش می كنند. نباید فراموش كرد كه بیشتر ورزشكاران جانباز و معلول به لحاظ مالی با مشكلات زیادی مواجه هستند و مشكلات خاص خود را هم دارند و امیدوارم وعده های داده شده به زودی تحقق پیدا كند.

وی در پایان در باره آینده خود گفت: از همین امروز برای پارالمپیك لندن و بازیهای آینده جهانی و آسیایی اماده می شوم و امیدوارم بتوانم مدال پارالمپیك را هم كسب كنم.