به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفته دوازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان جام زنده یاد حسین معدنی چهارشنبه در شهرهای ماهشهر، اصفهان، اردکان، پیشوا، تهران، مهاباد و نیشابور به میدان می روند.

در گروه نخست این رقابت ها چهار مسابقه برگزار خواهد شد که کاله جوان صدرنشین 27 امتیازه این رقابت ها در مهاباد میهمان مقاومت فرمانداری این شهر خواهد بود.

تیم مقاومت با 18 امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد و کاله برای ماندن در صدر نیاز به سه امتیاز این مسابقه دارد زیرا میزان فردا تیم دوم این گروه تنها یک امتیاز با کاله فاصله دارد.

تیم والیبال میزان فردا که با 26 امتیاز در رتبه دوم گروه اول قرار دارد، این هفته در نیشابور به مصاف شهرداری این شهر می رود. نیشابور با 9 امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد و کار سختی برابر میزان خواهد داشت.

سومین مسابقه گروه یک دسته یک در این هفته به شهرآورد تهرانی ها اختصاص دارد که تیم های ملوان تهران و عقاب نهاجا به مصاف یکدیگر می روند. تیم های ملوان و عقاب به ترتیب با 12 و 5 امتیاز در رتبه های هفتم و نهم این رقابت ها قرار دارند.

تیم های شهدای 15 خرداد پیشوا و شهرداری جوان ارومیه که به ترتیب با 20 و 15 امتیاز در رتبه های سوم و پنجم این رقابت ها قرار دارند، در هفته چهارم دور برگشت لیگ دسته یک به مصاف یکدیگر در شهر پیشوا می روند.

در گروه دوم لیگ دسته یک سه مسابقه در هفته سیزدهم این رقابت ها برگزار می شود که مهمترین مسابقه را پیشگامان شفق اردکان و گل گهر سیرجان خواهند داشت.

پیشگامان که با 25 امتیاز در رتبه دوم این گروه است در غیاب ذوب آهن صدرنشین به مصاف گل گهر می رود و در صورت کسب سه امتیاز با ذوب آهن هم امتیاز خواهد شد.

گل گهر سیرجان در حال حاضر با 8 امتیاز در رتبه هشتم این گروه قرار دارد.

تیم والیبال مناطق نفت خیز جنوب که با 20 امتیاز در جایگاه سوم این گروه است در این هفته در ماهشهر میزبان پتروشیمی ماهرون است. ماهرونی ها با 11 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارند و در صورت کسب سه امتیاز امکان صعود یک پله ای خواهد داشت.

تیم های پدافند اصفهان و شهرداری اراک در آخرین مسابقه هفته چهارم دور برگشت لیگ دسته یک در اصفهان به مصاف یکدیگر می روند. پدافند و نماینده اراک در حال حاضر به ترتیب با 4 و 13 امتیاز در رتبه های هفتم و چهارم قرار دارند.

برنامه کامل دیدارهای هفته چهارم دور برگشت لیگ دسته یک مردان به قرار زیر است:
ماهشهر، ساعت 16: پتروشیمی ماهرون ماهشهر – مناطق نفت خیز جنوب

اصفهان، ساعت 16: پدافند اصفهان – شهرداری اراک

اردکان، ساعت 17: پیشگامان شفق اردکان – گل گهر سیرجان

پیشوا، ساعت 16: شهدای 15 خرداد پیشوا – شهرداری جوان ارومیه

تهران، ساعت 16: ملوان تهران – عقاب نهاجا

مهاباد، ساعت 16: مقاومت فرمانداری مهاباد – کاله جوان

نیشابور، ساعت 16: شهرداری نیشابور – میزان فردا